Lijn 29 Drachten De Lawei - Leeuwarden Autobusstation
Voormalige buslijn 29 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Regio | Zuidoost-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1973 t/m 1976 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits 2x/middagspits |
Dal | 1x/dag |
Avond (werkdagen) | reed niet |
Zaterdag | 3x/dag |
Zaterdagavond | 1x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 29 reed van Drachten via Drachtstercompagnie, Rottevalle, Eastermar, Schuilenburg, Eastrum, Noardbergum, Quatrebras en Haurdegaryp naar Leeuwarden.
Dienstregeling
- Drie van de vier ritten per dag reden tussen Drachten en Quatrebras, alwaar doorgaande reizigers aansluiting hadden met lijn 2.
Route
Halte | ||
Drachten, De Lawei | ||
Drachten, Busstation | ||
Klein Hogenburg, Klein Hogenburg | ||
Drachtstercompagnie, Tsjerkebuorren | ||
Drachtstercompagnie, Folgasterloane | ||
Rottevalle, Foudenswei | ||
Rottevalle, School | ||
Witveen, weg naar Surhuisterveen | ||
Oostermeer, Plein | ||
Hoogzand, Hoogzand | ||
Schuilenburg, Schuilenburg | ||
Eestrum, Kerk | ||
Eestrum, Opper Kooten | ||
Eestrum, Wyldpaed | ||
Noordbergum, Toutenburg | ||
Noordbergum, Dokter Ypeylaan | ||
Quatrebras, Viersprong | ||
Hardegarijp, Langedijk | ||
Hardegarijp, Hotel | ||
Hardegarijp, Stationsweg | ||
Zwartewegsend, Swarteweisein | ||
Leeuwarden, Kleine Wielen | ||
Leeuwarden, Ouddeel | ||
Leeuwarden, Watertoren | ||
Leeuwarden, De Bleek | ||
Leeuwarden, Vliet | ||
Leeuwarden, Blokhuisplein | ||
Leeuwarden, Busstation |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.