Lijn 604 Oostburg Ziekenhuis - Hoofdplaat Dorp
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 jun 2015 om 19:14
Buslijn 604 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 maart 2015 |
Voorganger(s) | 3, 4 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (ri. Oostburg) 3x/dag (ri. Hoofdplaat) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 604 rijdt van Oostburg via Zuidzande, Cadzand, Nieuwvliet, Groede en Nummer Een naar Hoofdplaat.
Dienstregeling
- Er zijn in de ochtendspits twee ritten (1x/uur) naar Oostburg.
- In de middagspits rijden drie ritten tussen 14:00 en 16:00 uur (1x/uur) naar Hoofdplaat.
- Deze lijn rijdt alleen in de wintermaanden (vanaf 1 november 2015).
Route
Halte | ||
Oostburg, Ziekenhuis | ||
Zuidzande, Markt | ||
Zuidzande, Potjes | ||
Cadzand-Dorp, Molen | ||
Cadzand-Dorp, Mariastraat | ||
Nieuwvliet, Dorp | ||
Groede, Traverse | ||
Groede, Vijver | ||
Groede, Boerenhol | ||
Nummer Een, Nummer Een | ||
Hoofdplaat, Dorp |
Geschiedenis
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de concessie Zeeland ingevoerd. Op dat moment werden lijn 3 en lijn 4 opgeheven, daardoor verviel de vaste busverbindingen voor bijna alle dorpen op deze lijnen. Beperkte vervanging kwam er in de vorm van een nieuwe schoolbus 604, waardoor een groot gedeelte van West Zeeuws-Vlaanderen alleen nog maar in de wintermaanden bereikbaar is met het Openbaar Vervoer.