Lijn 48 Lemmer Lemsterpad - Heerenveen Station
Buslijn 48 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea, VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 22.00, ma-vr) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 48 rijdt van Lemmer via Oosterzee, Echtenerbrug, Delfstrahuizen, Rohel, Rotsterhaule, Sint Johannesga en Rottum naar Heerenveen.
Route
Halte | ||
Lemmer, Lemsterpad | ||
Lemmer, Schouw | ||
Lemmer, Houtmolen | ||
Lemmer, Zeedijk | ||
Lemmer, Busstation | ||
Oosterzee, Buren | ||
Oosterzee, Veendijk | ||
Oosterzee, Landlust | ||
Oosterzee, Gietersebrug | ||
Oosterzee, Oost | ||
Oosterzee, Marsicht | ||
Echten, Middenvaart | ||
Echtenerbrug, Bouwvereniging | ||
Echtenerbrug, Zuster Jacobsstraat | ||
Delfstrahuizen, Brug | ||
Delfstrahuizen, De Kampen | ||
Delfstrahuizen, Hervormde Kerk | ||
Delfstrahuizen, Westersedijk | ||
Rohel, Vierhuistervaart | ||
Rohel, Rohel | ||
Rotsterhaule, Polle | ||
Rotsterhaule, Kampweg | ||
Rotsterhaule, Nieuwe weg | ||
Sint Johannesga, Molenstelle | ||
Sint Johannesga, Hoge Dijk | ||
Sint Johannesga, Scharweg | ||
Rottum, Badweg | ||
Rottum, Molenlaan | ||
Rottum, Sydtakke | ||
Heerenveen, Roerdomplaan | ||
Heerenveen, Coornhertstate | ||
Heerenveen, De Valk | ||
Heerenveen, De Munt | ||
Heerenveen, Burg. Kuperusplein | ||
Heerenveen, Abe Lenstra Boulevard | ||
Heerenveen, Oost (A-32) | ||
Heerenveen, Gemeentehuis | ||
Heerenveen, Busstation |