Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsdienst Haarlem
|
1
|
Noord - Rijksstraatweg - Station - Centrum - Zuiderhout - Heemstede Indische Buurt
|
|
2
|
Sinnevelt - Deo - Kleverpark - Station - Centrum - Europawijk - Schalkwijk
|
|
3
|
Noord - Rijksstraatweg - Station - Centrum - Zuiderhout - Heemstede De Glip
|
|
4
|
Station - Overveen - Ramplaankwartier
|
|
5
|
Noord - Rijksstraatweg - Station - Centrum - Amsterdamse Buurt - Slachthuisbuurt - Parkwijk
|
|
6
|
Ramplaankwartier - Haarlem Hoog - Leidsevaart - Centrum - Station - Rijksstraatweg - Noord - Spaarndam
|
|
9
|
Heemstede Rivierenbuurt - Wilhelminaplein
|
schoolbus
|
10
|
Station - Waarderpolder
|
spitsbus
|
Stadsdienst Leiden
|
13
|
Station → Diaconessenhuis → Noorderkwartier → Kooipark → Centrum → Zuidwest → Station → Morskwartier
|
|
14
|
Morskwartier → Station → Zuidwest → Centrum → Kooipark → Noorderkwartier → Diaconessenhuis → Station
|
|
15
|
Leiderdorp St. Elisabeth Ziekenhuis - Zijlhof - Kooipark - Centrum - Station - Morskwartier
|
|
16
|
Leiderdorp Oranjewijk - Zijlhof - Kooipark - Centrum - Station - Morskwartier
|
|
Streekdienst
|
30
|
Leiden - Valkenburg - Katwijk aan den Rijn - Katwijk
|
|
31
|
Leiden - Oegstgeest - Rijnsburg - Katwijk aan den Rijn - Katwijk
|
|
34
|
Voorschoten - Wassenaar
|
zomerbus
|
40
|
Leiderdorp - Leiden - Oegstgeest - Rijnsburg - Noordwijk
|
|
41
|
Leiden - Oegstgeest - Rijnsburg - Katwijk aan den Rijn - Katwijk
|
|
42
|
Leiderdorp - Leiden - Oegstgeest - Voorhout - Noordwijk
|
|
43
|
Den Haag - Wassenaar - Leiden - Oegstgeest - Leiden
|
|
44
|
Den Haag - Voorburg - Leidschendam
|
|
45
|
Den Haag - Voorburg - Leidschendam - Voorschoten - Leiden
|
|
46
|
Den Haag - Voorburg - Leidschendam - Voorschoten - Leiden - Oegstgeest
|
|
47
|
Den Haag - Voorburg
|
spitsbus
|
48
|
Den Haag - Voorburg - Leidschendam - Voorschoten - Leiden - Leiderdorp
|
|
50
|
Leiden - Warmond - Sassenheim - Lisse - Hillegom - Bennebroek - Haarlem
|
|
54
|
Lisse - Keukenhof
|
alleen tijdens de Keukenhof
|
60
|
Leiden - Oegstgeest - Voorhout - Noordwijkerhout
|
|
63
|
Voorschoten - Wassenaar (- Wassenaarseslag)
|
|
64s
|
Den Haag - Wassenaar - Voorschoten - Leiden - Leiderdorp
|
spitsbus
|
65s
|
Den Haag - Wassenaar - Voorschoten - Leiden - Leiderdorp
|
|
70
|
Haarlem - Santpoort - Driehuis - IJmuiden
|
|
71
|
Haarlem - Heemstede - Haarlem - Bloemendaal - Santpoort - IJmuiden
|
|
72
|
Amsterdam - Buitenhuizen - Velsen - IJmuiden
|
|
73
|
IJmuiden - Beverwijk - Heemskerk - Uitgeest
|
|
75
|
IJmuiden - Beverwijk
|
|
76
|
Alkmaar - Heiloo - Limmen - Castricum - Heemskerk - Beverwijk - Wijk aan Zee
|
|
77
|
Haarlem - Santpoort - Beverwijk - Heemskerk
|
|
78
|
Alkmaar - Akersloot - Uitgeest
|
|
79s
|
Alkmaar - Heiloo - Limmen - Castricum - Heemskerk - Beverwijk - Velsen-Noord
|
|
80
|
Amsterdam - Halfweg - Haarlem - Heemstede - Bentveld - Zandvoort
|
|
81
|
Haarlem - Overveen - Bloemendaal - Zandvoort
|
|
85
|
Amsterdam - Halfweg - Zwanenburg
|
|
86
|
Amsterdam → Halfweg → Haarlem
|
nachtbus
|
88s
|
Den Haag - Wassenaar - Oegstgeest - Sassenheim - Lisse
|
spitsbus
|
89
|
Den Haag - Wassenaar - Oegstgeest - Amsterdam
|
mede in opdracht van NS
|
90
|
Den Haag - Wassenaar - Katwijk - Noordwijk - De Zilk - Vogelenzang - Heemstede - Haarlem
|
|
91
|
Den Haag - Wassenaar - Katwijk
|
|
92
|
Bloemendaal - Haarlem - Heemstede - Bennebroek - Hillegom - Lisse - Sassenheim - Voorhout - Noordwijk
|
|
93
|
Bloemendaal - Haarlem - Heemstede - Hillegom - Lisse - Sassenheim - Noordwijkerhout
|
|
94
|
Den Haag - Duindigt
|
alleen op wedstrijddagen op Duindigt
|
95s
|
Den Haag - Wassenaar - Katwijk - Noordwijk
|
spitsbus
|