Zoekresultaten
Maak de pagina "Scholierenlijn" op deze wiki! Zie ook de lijst met gevonden zoekresultaten
- ...ich uitstaphaltes voor aankomende streekbussen evenals de vertrekhalte van scholierenlijn 612.4 kB (413 woorden) - 21 nov 2023 09:31
- | Scholierenlijn12 kB (1.794 woorden) - 25 feb 2024 10:09
- | Scholierenlijn ...eert en Stramproy gaat lijn 87 als vervanging rijden. Voor scholieren kwam scholierenlijn 187 van Weert naar Maaseik.25 kB (3.645 woorden) - 17 apr 2024 14:10
- | 9 || [[Lijn 9 Leeuwarden, Autobusstation - Surinamestraat|''Scholierenlijn'' Autobusstation - Scholen Nijlân]] || 4× per uur, 's avonds en weekend n | 12 || [[Lijn 12 Leeuwarden, Autobusstation - Kenniscampus Rengerslaan|''Scholierenlijn'' Autobusstation - Kenniscampus]] || 8× per uur, 's avonds en weekend niet4 kB (564 woorden) - 24 apr 2024 20:20
- ...[[Dienstregeling concessie DAV-gebied 2010|13 december 2009]] verdween die scholierenlijn weer en werden weer enkele ritten van lijn 73 met een grote bus gereden.5 kB (616 woorden) - 3 apr 2021 14:37
- ...[Dienstregeling concessie Provincie Utrecht 2019|9 december 2018]] werd de scholierenlijn 656 omgenummerd naar het nieuwe [[Lijn 10 Amersfoort, Centraal Station - Ho3 kB (387 woorden) - 15 jan 2023 22:21
- ...werd daarnaast [[Lijn 662 Willemstad Steenpad - Oud-Beijerland Kwakscheweg|scholierenlijn 662]] ingesteld tussen (Willemstad,) Zuid-Beijerland en Oud-Beijerland.4 kB (434 woorden) - 26 nov 2022 23:02
- ...voor scholieren [[Lijn 663 Goudswaard Dorp - Rotterdam Station Lombardijen|scholierenlijn 663]] geïntroduceerd tussen Goudswaard, Oud-Beijerland en Rotterdam Lombar5 kB (511 woorden) - 14 feb 2024 20:49
- '''Lijn 186''' is een voormalige scholierenlijn in Eindhoven en reed van het station naar de Strausslaan in Eindhoven. In d .... Onder [[Lijn 186 Eindhoven, Station - Jozef Eliasweg|lijn 186]] ging een scholierenlijn naar de Jozef Eliasweg rijden.1 kB (153 woorden) - 14 apr 2024 18:01
- ...ritten. 's Ochtends naar school en 's middags weer naar huis. Wanneer een scholierenlijn onder een concessie valt, maakt deze onderdeel uit van het landelijke openb2 kB (242 woorden) - 18 mei 2022 19:22
- '''Lijn 255''' was een scholierenlijn tussen station Nijmegen en Cuijk via [[Nijmegen Heyendaal]], welk alleen re2 kB (250 woorden) - 17 jul 2021 17:11
- ...nstregeling concessie Achterhoek-Rivierenland 2020|10 augustus 2020]] werd scholierenlijn 660 geïntroduceerd.947 bytes (90 woorden) - 12 mei 2023 22:08
- ...Om de scholieren op deze verbinding niet teveel te duperen werd een nieuwe scholierenlijn geïntroduceerd die het lijnnummer '''637''' kreeg, zodat in de spitsuren d5 kB (651 woorden) - 21 apr 2024 12:34
- ...rd overgenomen door de nieuwe [[Lijn 666 Reuver Station - Roermond Station|scholierenlijn 666]].9 kB (1.197 woorden) - 15 jul 2022 19:14
- ...2012 werd de lijn vernummerd naar 631, om zo te benadrukken dat het om een scholierenlijn ging.2 kB (287 woorden) - 9 feb 2024 11:04
- ...r 2012 is de lijn vernummerd naar 630, om zo te benadrukken dat het om een scholierenlijn ging.2 kB (239 woorden) - 14 jan 2024 16:20
- ...tion - Goes Albert Joachimikade|629]], om zo te benadrukken dat het om een scholierenlijn ging.3 kB (348 woorden) - 14 jan 2024 15:43
- ...houwen Dorp - Goes Bergweg|628]] om zo duidelijker te maken dat het om een scholierenlijn gaat.2 kB (268 woorden) - 26 nov 2022 22:55
- ...2012 werd de lijn vernummerd naar 427, om zo te benadrukken dat het om een scholierenlijn ging.922 bytes (107 woorden) - 6 nov 2017 22:08
- ...n ondergebracht bij [[Lijn 633 Zierikzee Sas - Vlissingen Prins Hendrikweg|scholierenlijn 633]] om de dienstregeling te vereenvoudigen. Bij lijn 633 waren er ritten13 kB (1.659 woorden) - 21 apr 2024 19:32
(vorige 20 | volgende 20) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.