Lijn S Hoorn, Station - Streekziekenhuis
Voormalige buslijn S (55) | |
Vervoerder(s) | NACO |
Regio | West-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 13 december 1967 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 2x/dag |
Lijn S reed van station Hoorn naar het Streekziekenhuis.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Sint Jansgasthuis | ||
Hoorn, Truidemanshof | ||
Hoorn, Sint Werenfridus Lyceum | ||
Hoorn, Kruisgebouw | ||
Hoorn, Streekziekenhuis |
Geschiedenis
Op 13 december 1967 werd in Hoorn het nieuwe Streekziekenhuis geopend. De NACO legde in aansluiting op de bezoekuren van het nieuwe Ziekenhuis een busdienst in van/naar het Station.