Lijn M Chastre Dépôt - Fleurus Gare
Voormalige buslijn M in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Brabant-Wallon |
Lijnsoort | Marktbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 2017 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 1x/maandag (per richting) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn M reed van Chastre via Noirmont, Gentinnes, Sombreffe, Tongrinne, Boignée en Ligny naar Fleurus.
Route
Halte | ||
Chastre, Dépôt | ||
Noirmont, Cantonnier | ||
Noirmont, Rue Rauwez | ||
Noirmont, Ch. Brasserie | ||
Noirmont, Place | ||
Cortil-Noirmont, Rue de Saint Géry | ||
Saint-Géry, Eglise | ||
Gentinnes, Poste | ||
Gentinnes, Ecoles | ||
Gentinnes, Altiau | ||
Gentinnes, Taillé Madame | ||
Gentinnes, Les Communes | ||
Gentinnes, Coin du Bois | ||
Sombreffe, Jonction | ||
Sombreffe, Habitation 67 | ||
Sombreffe, Pont-au-rieu | ||
Sombreffe, Rue de Wavre | ||
Tongrinne, Docq | ||
Tongrinne, Place | ||
Tongrinne, Eglise | ||
Tongrinne, Tongrennelle Centre | ||
Tongrinne, Hirondelle | ||
Tongrinne, Pompe | ||
Boignée, Chapelle Notre-Dame de Lourdes | ||
Boignée, Place | ||
Boignée, Chapelle Notre-Dame de Bon Secours | ||
Boignée, Route de Velaine | ||
Ligny, Quatre Bras | ||
Ligny, Flaminette | ||
Fleurus, Plomcot | ||
Fleurus, Champs Elysées | ||
Fleurus, Centre | ||
Fleurus, Athénée | ||
Fleurus, Rue de Gazomètre | ||
Fleurus, Gare |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op een onbekend moment, vermoedelijk in 2021, is deze specifieke marktbus opgeheven.