Lijn 73 IJmuiden Orionweg - Uitgeest Kleis
Voormalige buslijn 73 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 73 reed van IJmuiden via Beverwijk en Heemskerk naar Uitgeest.
Overdag werd 1x van IJmuiden naar Heemskerk gereden en 1x/uur van IJmuiden naar Uitgeest. In de avonduren werd 1x/uur naar Uitgeest gereden en 1x/uur tot Beverwijk.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
IJmuiden, Orionweg | ||
IJmuiden, Plein 1945 | ||
Beverwijk, Station | ||
Beverwijk, Kuenenplein | ||
Heemskerk, Rendorppark | ||
Uitgeest, Station |