Lijn 717 Hürth, Bachemer Straße - Steinackerstraße
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 717 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Hürthsub |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Hürth |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro Van Hool A330 Fuel Cell Solaris Urbino 12 H2 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 0-1x/dag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 717 rijdt van Hürth Gleuel via Berrenrath en Knapsack naar Kendenich.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit naar de Steinackerstraße en één rit van Am Gleueler Bach naar de Brüder-Grimm-Schule. In de middag rijdt één rit naar de halte Jacob-Eßer-Platz. Afhankelijk van de dag rijdt de middagrit in de middagspits of rond het middaguur.
Route
Halte | ||
Hürth, Bachemer Straße | ||
Hürth, Am Gleueler Bach | ||
Hürth, Brüder-Grimm-Schule | ||
Hürth, Jacob-Eßer-Platz | ||
Hürth, Auf dem Kramberg | ||
Hürth, Aldenrather Straße | ||
Hürth, Im Rottland | ||
Hürth, Auf dem Schnorrenberg | ||
Hürth, Bruchstraße | ||
Hürth, Wendelinusplatz | ||
Hürth, Berrenrath Siedlung | ||
Hürth, Berrenrath Bahnhof | ||
Hürth, Bertramsjagdweg | ||
Hürth, Verwaltung Vereinigte Ville | ||
Hürth, Kirchstraße | ||
Hürth, Gartenstraße | ||
Hürth, Kapellenstraße | ||
Hürth, Talmühlenstraße | ||
Hürth, Schlangenpfad | ||
Hürth, Bergstraße | ||
Hürth, Kendenicher Straße | ||
Hürth, Am Wolterskreuz | ||
Hürth, Auf der Aue | ||
Hürth, Steinackerstraße |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd de route verlengd vanaf de halte Auf der Aue naar de halte Steinackerstraße.
Op 12 december 2021 werd in de ochtendspits een rit van Am Gleueler Bach naar de Brüder-Grimm-Schule aan de dienstregeling toegevoegd.