Lijn 65a Aywaille Gare - Hamoir Route de Xhignesse
Voormalige buslijn 65a in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Entiteit | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 augustus 2013 |
Opvolger(s) | 165 |
Frequenties
| |
Spits | 3-5x/dag |
Dal | 4x/woensdag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1-2x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 65a reed van Aywaille via Awan en Xhoris naar Saint-Roch of naar Comblain-la-Tour, Comblain-Fairon en Hamoir.
Dienstregeling
- Slechts in de spitsuren en op woensdagmiddag reed de bus tussen Aywaille en Saint-Roch.
- Op zaterdag reden twee ritten van Aywaille naar Hamoir Église en één rit terug.
Route
Halte | ||
Aywaille, Gare SNCB | ||
Aywaille, Place | ||
Aywaille, Rue du Chalet 14 | ||
Aywaille, Bureau des Contributions | ||
Aywaille, Route de Werbomont | ||
Aywaille, Mont d'Amblève | ||
Aywaille, Rue des Liégeois | ||
Awan, Église | ||
Awan, École | ||
Awan, Laiterie de Fanson | ||
Xhoris, Chemin de Harzé | ||
Xhoris, Le Bati | ||
Xhoris, Rue Saint-Roch 24 | ||
Saint-Roch, Collège | ||
Xhoris, Maison Communale | ||
Xhoris, Pierreux | ||
Xhoris, Rue de Comblain 3a | ||
Comblain-la-Tour, Crétalles | ||
Comblain-la-Tour, Monument | ||
Comblain-la-Tour, Gare | ||
Comblain-la-Tour, Rue de Fairon | ||
Comblain-Fairon, Chirmont | ||
Comblain-Fairon, Église | ||
Hamoir, Château d'Odeigne | ||
Hamoir, Auberge des Rennes | ||
Hamoir, Usine Nestlé | ||
Hamoir, Église | ||
Hamoir, Route de Xhignesse |
Geschiedenis
Op 1 september 2013 werd lijn 65a hernoemd naar lijn 165.