Lijn 61 Trazegnies Sentier Madame - Jumet Madeleine
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 61 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Charleroi |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 22 juni 2013 |
Voorganger(s) | 61 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 61 rijdt van Trazegnies via Courcelles en Gosselies naar Jumet.
Dienstregeling
- De eerste rit in de ochtendspits rijdt een snellere route.
Route
Halte | ||
Trazegnies, Sentier Madame | ||
Trazegnies, Rue de la Place | ||
Trazegnies, Les Ecoles | ||
Trazegnies, Rue Lejuste | ||
Trazegnies, Rue de l'Epine | ||
Courcelles, Aciéries | ||
Courcelles, Rue de Binche | ||
Courcelles, Petit | ||
Courcelles, Rue de Gilbraltar | ||
Courcelles, Avenue Jean Jaurès | ||
Courcelles, Place des Trieux | ||
Courcelles, Rue du Godet | ||
Courcelles, Habitation n°121 | ||
Courcelles, Miaucourt | ||
Courcelles, Rue Fay | ||
Courcelles, Motte S.N.C.B. | ||
Courcelles, Pont du Canal | ||
Gosselies, Rue de la Ferté | ||
Gosselies, Rosaire | ||
Gosselies, Grand Conty | ||
Gosselies, Saint-Roch | ||
Gosselies, Calvaire (Faubourg de Bruxelles) | ||
Gosselies, Rue des Fabriques | ||
Gosselies, Bruyerre | ||
Gosselies, Athénée | ||
Gosselies, Bruyerre | ||
Gosselies, Rue des Fabriques | ||
Gosselies, Calvaire | ||
Gosselies, Léopold | ||
Gosselies, Place des Martyrs | ||
Gosselies, Rue de l'Observatoire | ||
Jumet, Carrosse | ||
Jumet, Madeleine |