Lijn 539 Baal Dorp - Sint-Katelijne-Waver Hagelstein
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 539 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Mechelen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Lijnkleur | 539 |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 539 rijdt van Baal via Tremelo, Keerbergen, Rijmenam, Bonheiden en Onze-Lieve-Vrouw-Waver naar Sint-Katelijne-Waver.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit naar Sint-Katelijne-Waver en in de middagspits rijdt één rit naar Baal.
- Op woensdagmiddag rijdt één rit naar Baal; in de middagspits wordt dan niet gereden.
Route
Halte | ||
Baal, Kerk | ||
Baal, Montystraat | ||
Baal, Domstraat | ||
Tremelo, Heidelaan | ||
Tremelo, Kalvennestraat | ||
Tremelo, Baalsebaan | ||
Tremelo, Gemeentehuis | ||
Tremelo, Villastraat | ||
Keerbergen, Kruisstraat | ||
Keerbergen, Leuvensebaan | ||
Keerbergen, Pater Damiaanstraat | ||
Keerbergen, Bollostraat | ||
Keerbergen, Hazendreef | ||
Keerbergen, Oude Putsebaan | ||
Keerbergen, Dennendreef | ||
Keerbergen, Stationsstraat | ||
Keerbergen, Kerk | ||
Keerbergen, Kempenlaan | ||
Keerbergen, Bloemenbosdreef | ||
Rijmenam, Grote Paallaan | ||
Rijmenam, Jachthoornlaan | ||
Rijmenam, Heidestraat | ||
Rijmenam, Brakelberglei | ||
Rijmenam, Kerk | ||
Rijmenam, Brakelberglei | ||
Rijmenam, Broekstraat | ||
Rijmenam, Zwart Water | ||
Bonheiden, Spiekelei | ||
Bonheiden, Gezonde Luchtlaan | ||
Bonheiden, Kanonniersweg | ||
Bonheiden, Imeldalaan | ||
Bonheiden, Grote Heidestraat | ||
Bonheiden, Kerk | ||
Bonheiden, Dorp | ||
Bonheiden, Gemeentehuis | ||
Bonheiden, Waversesteenweg | ||
Bonheiden, Achterdiedonken | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Heivelden | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Duivelshoek | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Berkenhoekstraat | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Kruisweglei | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Dijk | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Kerk | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Sint-Ursula | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Koelarenvelden | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Bosstraat | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Liekens | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Wolvenstraat | ||
Sint-Katelijne-Waver, Hagelstein |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 september 2014 werden de schoolbussen rond Sint-Katelijne-Waver aangepast. De frequentie werd verlaagd naar slechts één rit in de schoolrichting. De routevariant via Peulis kwam vanaf die datum te vervallen, daarvoor in de plaats ging een nieuwe lijn vanuit Keerbergen vertrekken als ondersteuning van deze lijn.
Halte | ||
Bonheiden, Kerk | ||
Bonheiden, Dorp | ||
Bonheiden, Gemeentehuis | ||
Bonheiden, Muizensteenweg | ||
Bonheiden, Roggemanstraat | ||
Bonheiden, P. Benoitlaan | ||
Bonheiden, Tramweg | ||
Bonheiden, Befferhof | ||
Bonheiden, Oudestraat | ||
Bonheiden, Zwarte Leeuwstraat | ||
Bonheiden, Eksterveldlaan | ||
Bonheiden, Waversesteenweg | ||
Bonheiden, Boslaan | ||
Bonheiden, Krankhoevelei | ||
Peulis, Scherpstuklei | ||
Peulis, Kerk | ||
Peulis, Slameuterstraat | ||
Peulis, Kruisstraat | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Hoogstraat | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Leemstraat | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Kegelslei | ||
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Kerk |