Lijn 51 Namur P+R Saint-Nicolas - Salzinnes P+R Namur Expo
Voormalige buslijn 51 in België | |
Vervoerder(s) | (Latour i.o.v.) TEC |
Bassin de Mobilité | Namur |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Namur |
Materieel | Van Hool A309 |
Periode | ... t/m 31 augustus 2020 |
Opvolger(s) | 51 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 4x/uur (tot 09:35, v.a. 15:30) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 5x/uur (14:00 - 18:30) |
Zondag | reed niet |
Lijn 51 reed van het P+R Saint-Nicolas via station Namur naar P+R Namur Expo.
Dienstregeling
- Ritten aan de randen de dag begonnen/eindigden vanuit beide eindpunten bij het Station.
- Tussen 09:35 en 15:30 reed deze lijn niet.
- Op zaterdag werd gereden in de periode 14:00 - 18:45
Route
Halte | ||
Namur, P+R Saint-Nicolas | ||
Namur, Rue de Balart | ||
Namur, Place l'Ecole des Cadets | ||
Namur, Rue Saint-Nicolas | ||
Namur, Place l'Ilon | ||
Namur, Rue de l'Ange | ||
Namur, Rue de Fer | ||
Namur, Boulevard Smet de Nayer | ||
Namur, Rue de la Tour | ||
Namur, Rue Emil Cuvelier | ||
Namur, Rue de Bruxelles | ||
↓ | Namur, Place de la Station (Quai B) | |
↑ | Namur, Place de la Station (Quai D) | |
Namur, Omalius | ||
Namur, Place Saint-Aubain | ||
Namur, Evêché | ||
Namur, Reine Astrid | ||
Salzinnes, Place Wiertz | ||
Salzinnes, P+R Namur Expo |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 februari 2017 werd de frequentie op zaterdag verlaagd van 6x per uur naar 5x per uur. De route wijzigde verder niet.
Op 1 september 2020 verviel het traject tussen Namur Gare en Salzinnes vanwege de geringere bezetting; daarvoor in de plaats ging lijn 51 alleen nog fungeren als P+R-bus vanuit Saint-Nicolas. Voor Namur Expo werd gedeeltelijk de frequentie van lijn 27 verhoogd. Tussen Saint-Nicolas en het Gare bleven de route en dienstregeling verder ongewijzigd.