Lijn 487 Weipoort Ammerlaan - Leiderdorp St. Elisabeth Ziekenhuis
Voormalige buurtbuslijn 487 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Regio | Midden-Holland |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 3-4x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/dag (belbus) |
Zondag | 1x/dag (belbus) |
Lijn 487 reed van Weipoort via de Geerpolder naar Leiderdorp.
Dienstregeling
- Slechts één rit per dag reed van/naar het Ziekenhuis. Mits gereserveerd op vrijdagavond reed deze rit ook op zaterdag en zondag.
Route
Deze route toont de meest logische volgorde, hierop bestonden ook afwijkingen.
Halte | ||
Weipoort, Ammerlaan | ||
Gelderswoude, Geerpolder | ||
Zuidbuurt, Dorp | ||
Zoeterwoude, Dorp/Emmaus | ||
Zoeterwoude, Scholen/Kinderopvang | ||
Zoeterwoude, Camping Westeinde | ||
Zuidbuurt, Dorp | ||
Gelderswoude, Geerpolder | ||
Weipoort, Ammerlaan | ||
Zoetermeer, Noord Aa | ||
Weipoort, Ammerlaan | ||
Zoeterwoude-Rijndijk, Hoge Rijndijk/Wilgenhof | ||
Leiderdorp, St. Elisabeth Ziekenhuis |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.