Lijn 407 Eindhoven, Station - High Tech Campus (2009-2016)
Voormalige buslijn 407 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Eindhoven |
Materieel | MAN Lion's City, Mercedes-Benz Citaro G |
Periode | 19 april 2009 t/m 10 december 2016 |
Voorganger(s) | 407 |
Opvolger(s) | 407 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 407 reed van station Eindhoven naar de High Tech Campus.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station | ||
Eindhoven, Keizersgracht | ||
Eindhoven, Vrijstraat | ||
Eindhoven, P.C. Hooftlaan | ||
Eindhoven, HTC/Berkenbos | ||
Eindhoven, HTC/Dommeldal | ||
Eindhoven, HTC/Vijver | ||
Eindhoven, HTC/Heide | ||
Eindhoven, HTC/The Strip |
Geschiedenis lijn 407
2015: tot 14 december 2014 liep de route via de Gestelsestraat en Bayeuxlaan (waar deze overigens geen halten had op de route)
06-01-2013: De ritten in de daluren zijn vervallen.
19-04-2009: Lijn 407 ging weer de oude route van voor 14 december 2008 rijden, en lijn 408 werd opgeheven. De bediening van Waalre ging over naar lijn 17.
14-12-2008 tot 19-04-2009: Tussen 14 december 2008 en 19 april 2009 reden de lijnen 407 en 408 via de High Tech Campus naar Waalre. Lijn 407 reed alleen doordeweeks overdag, en via het HTC-terrein (met ingang van de nieuwe dienstregeling in twee richtingen, na ongeveer een maand alleen richting Waalre). Lijn 408 reed 's avonds en in het weekend, en niet via het HTC-terrein. Beide lijnen reden via de Aalsterweg en Genneper Parken in Eindhoven.
tot 14-12-2008: Route gelijk aan de huidige situatie.