Lijn 35 Rotterdam Station Noord - Capelle aan den IJssel IJssellandziekenhuis
Voormalige buslijn 35 | |
Vervoerder(s) | RET |
Regio | Rotterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Rotterdam |
Materieel | Onbekend |
Periode | 4 november 2002 t/m 23 mei 2004 |
Opvolger(s) | 35 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2-3x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 35 reed van Station Noord, via Schiebroek, Hillegersberg, Nieuw Terbregge en Ommoord naar Station Alexander.
Dienstregeling
- In de spitsuren werd tussen station Noord en Alexander elk kwartier gereden.
- In de avonduren na 21:00, op zaterdagochtend voor 11:00 en op zondagochtend voor 12:30 werd niet naar het IJssellandziekenhuis gereden.
- Op zaterdagochtend voor 10:00 en op zondagochtend voor 11:00 werd slechts in een gehalveerde frequentie gereden.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Station Noord (Busstation) | ||
Rotterdam, Station Noord (Straatweg) | ||
Rotterdam, Kootsekade | ||
Rotterdam, Bergpolderplein | ||
Rotterdam, Erasmussingel | ||
Rotterdam, Buitenzorg | ||
Rotterdam, Adriaanstichting | ||
Rotterdam, De Wilgenborgh | ||
Rotterdam, Wilgenlei | ||
Rotterdam, Schiehoven | ||
Rotterdam, Meijersplein | ||
Rotterdam, Kastanjeplein | ||
Rotterdam, Peppelweg | ||
Rotterdam, Adrianalaan | ||
Rotterdam, Hazelaarweg | ||
Rotterdam, Olijflaan | ||
Rotterdam, Humanitas-Akropolis | ||
Rotterdam, Achillesstraat | ||
Rotterdam, Minervalaan | ||
Rotterdam, Bergse Dorpsstraat | ||
Rotterdam, Grindweg | ||
Rotterdam, Plevierlaan | ||
Rotterdam, Burgemeester van Kempensingel | ||
Rotterdam, Jeroen Boschlaan | ||
Rotterdam, Molenhoek | ||
Rotterdam, Prinses Irenebrug | ||
Rotterdam, Ommoordseweg | ||
Rotterdam, Droogbloem | ||
Rotterdam, Stamroos | ||
Rotterdam, Varenhof | ||
Rotterdam, Lorentzweg | ||
Rotterdam, Brantingweg | ||
Rotterdam, Selma Lagerlöfweg | ||
Rotterdam, Leermos | ||
Rotterdam, Hesseplaats | ||
Rotterdam, Barberakruid | ||
Rotterdam, Cordell Hullplaats | ||
Rotterdam, Graskruid | ||
Rotterdam, Station Alexander | ||
Rotterdam, Oosterflank | ||
Rotterdam, Henri Eversstraat | ||
Rotterdam, Van Heukelomstraat | ||
Rotterdam, Palladiostraat | ||
Rotterdam, Bramanteplein | ||
Rotterdam, Beelstraat | ||
Rotterdam, Rietkerkweg | ||
Rotterdam, Schenkel | ||
Capelle aan den IJssel, Wingerd | ||
Capelle aan den IJssel, Dotterlei | ||
Capelle aan den IJssel, Beltmolen | ||
Capelle aan den IJssel, IJssellandziekenhuis |
Geschiedenis
Met ingang van 4 november 2002 ging lijn 35 niet meer naar Zevenkamp rijden, maar via station Alexander naar het IJssellandziekenhuis.
Bij de grote bezuinigingsronde van 24 mei 2004 werd de lijn ingekort tot station Alexander. Het trajectdeel tussen station Alexander en het IJssellandziekenhuis werd overgenomen door lijn 37.