Lijn 284 Schalkhaar Haarmansenk - Heeten Dorpsplein
Voormalige buslijn 284 | |
Vervoerder(s) | OAD |
Regio | Salland |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Taxiliner |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1999/2000 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 284 reed van Schalkaar naar Heeten.
Route
Halte | ||
Schalkhaar, Haarmansenk | ||
Schalkhaar, Kerk | ||
Schalkhaar, 't Haarhuus | ||
Schalkhaar, Frieswijkerweg | ||
Schalkhaar, De Pol | ||
Schalkhaar, Spikker | ||
Schalkhaar, Zandbelterbrug | ||
Schalkhaar, Heihoeve | ||
Schalkhaar, 't Reterink | ||
Schalkhaar, Militair Complex | ||
Schalkhaar, Bathmenseweg | ||
Schalkhaar, Zonnebergerdijk | ||
Heeten, Stellingmolen | ||
Heeten, Koopmanstraat | ||
Heeten, Dorpsplein |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.