Lijn 27 Libramont Gare - Marbehan Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 27 in België | |
Vervoerder(s) | Transports Penning i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE, MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Dal (vakantie) | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 27 rijdt van Libramont via o.a. Neuvillers, Neufchâteau, Les Fossés, Nivelet, Leglise, Rancimont, Thibessart, Mellier naar Marbehan.
Dienstregeling
- Tijdens vakantieperioden rijden in de daluren de meeste ritten alleen tussen Libramont en Neufchâteau.
Route
NB omwille van de leesbaarheid zijn de tussentijdse eindpunten niet opgenomen.
Halte | ||
Libramont, Gare | ||
Libramont, Sodelux | ||
Libramont, Rue des Alliés | ||
Libramont, Rue du Village | ||
Libramont, Maison Communale | ||
Libramont, Rue du Monument | ||
Libramont, Avenue de Bouillon 13 | ||
Libramont, Avenue de Bouillon 59 | ||
Libramont, Outigros | ||
Libramont, Gendarmerie | ||
Libramont, Le Blancheau | ||
Recogne, Carrefour | ||
Recogne, Alineau | ||
Recogne, Route de Dinant | ||
Recogne, Big Mat | ||
Neuvillers, La Spinette | ||
Neuvillers, Eglise | ||
Neuvillers, Rue de Grandvoir | ||
Neuvillers, Rue Fosse Moray | ||
Lamouline, Garage Toyota | ||
Lamouline, Grand Route | ||
Verlaine, Eglise | ||
Verlaine, Route de Tournay | ||
Semel, Ferme de Gérimont | ||
Semel, Centre | ||
Neufchâteau, Zoning Industriel | ||
Neufchâteau, Garage | ||
Neufchâteau, Parking Saint-Roch | ||
Neufchâteau, Hôtel de Ville | ||
Neufchâteau, Gendarmerie | ||
Neufchâteau, Calvaire | ||
Neufchâteau, Athénée | ||
Neufchâteau, Parking Saint-Roch | ||
Neufchâteau, Dépôt Penning | ||
Neufchâteau, Route d'Arlon | ||
Hamipré, Monument | ||
Hamipré, Eglise | ||
Hamipré, Chemin du Sart | ||
Assenois, Rue du Rond Pré | ||
Cousteumont, Les Wés | ||
Cousteumont, Centre | ||
Bernimont, Rue du Fet | ||
Assenois, Le Broutier | ||
Assenois, Route de Cousteumont | ||
Assenois, Eglise | ||
Assenois, Chapelle | ||
Habâru, Route de Chevaudos | ||
Chevaudos, Route d'Habaru | ||
Chevaudos, Grand'Route | ||
Les Fossés, Carrefour | ||
Les Fossés, Ecole | ||
Les Fossés, Eglise | ||
Les Fossés, Cimetière | ||
Lavaux, Pont | ||
Nivelet, Route de Naleumont | ||
Nivelet, Rue de Rindchay | ||
Nivelet, Carrefour | ||
Léglise, Rue de la Distellerie | ||
Léglise, Rue de le Tannerie | ||
Léglise, Poste | ||
Léglise, Rue Haute Voye | ||
Wittimont, Rue Haute Voye | ||
Wittimont, Centre | ||
Wittimont, Rue du Douanier | ||
Narcimont, Rue du Couvent | ||
Gennevaux, Rue de Brigaumont | ||
Gennevaux, Centre | ||
Gennevaux, Chapelle | ||
Léglise, Route de Gennevaux | ||
Léglise, Rue des Ecoliers | ||
Léglise, Rue du Luxembourg | ||
Rancimont, Route de Léglise | ||
Rancimont, Rue Ranci | ||
Rancimont, Route de Thibessart | ||
Thibessart, Rue de la Mande Brat | ||
Thibessart, Centre | ||
Thibessart, Rue du Mont-de-Geai | ||
Thibessart, Route de Mellier | ||
Mellier, Rue des Sports | ||
Mellier, Rue de la Gare | ||
Mellier, Gare | ||
Mellier, Rue de la Bourgeoise | ||
Mellier, Les Forges | ||
Marbehan, Chapelle | ||
Marbehan, Rue du Chénel | ||
Marbehan, Carrefour | ||
Marbehan, Grand Rue | ||
Marbehan, Usine Lambotte | ||
Marbehan, E.P.C.F. | ||
Marbehan, Ecole Communale | ||
Marbehan, E.P.C.F. | ||
Marbehan, Usine Lambotte | ||
Marbehan, Grand Rue | ||
Marbehan, Carrefour | ||
Marbehan, Gare |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf 1 september 2021 gingen de ritten die in Marbehan de specifieke scholen bedienen, altijd via dezelfde route rijden. Deze ritten beginnen voortaan bij het station en rijden dan via de scholen naar Libramont en omgekeerd rijden de ritten eerst via de scholen en vervolgens naar het station.
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 27
- Buitenlandse buslijnen
- Bassin de Mobilité Luxembourg
- Lijn in België
- Plaats Libramont
- Station Libramont
- Plaats Neufchâteau
- Neufchâteau Parking Saint-Roch
- Plaats Cousteumont
- Station Cousteumont
- Plaats Lavaux
- Lavaux Pont
- Plaats Mellier
- Station Mellier
- Plaats Marbehan
- Station Marbehan