Lijn 163 Raalte Station - Wijhe Het Weijtendaal
Voormalige buslijn 163 | |
Vervoerder(s) | Midnet (... - 1999), Connexxion (1999 - 2001) |
Regio | Salland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 6 januari 2001 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 163 reed van Raalte via Broekland naar Wijhe.
Route
Halte | ||
Raalte, Station | ||
Raalte, Kruisstraat | ||
Raalte, Postkantoor | ||
Raalte, Westdorplaan | ||
Raalte, Pauluskerk | ||
Raalte, De Haar | ||
Raalte, Langkampweg | ||
Raalte, Hogeweg | ||
Broekland, Tolhuisweg | ||
Broekland, 't Evenbelt | ||
Broekland, Roesink | ||
Broekland, Weg naar Elshof | ||
Broekland, Kievitsbos | ||
Broekland, Raalterweg | ||
Broekland, Wever | ||
Broekland, Van Dongenstraat | ||
Broekland, R.K. School | ||
Broekland, Weteringbrug | ||
Wijhe, Oude Deventerweg | ||
Wijhe, 't Zwervel | ||
Wijhe, Weg naar Boerhaar | ||
Wijhe, Morgenlanden | ||
Wijhe, Raalterweg | ||
Wijhe, Wijhezicht | ||
Wijhe, Langstraat | ||
Wijhe, Het Weijtendaal |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij Midnet.
Vanaf 1 juni 1997 werden alle ritten omgezet naar een belbus vanwege de (zeer) geringe bezetting. Dit hield in dat de ritten voortaan minimaal één uur van tevoren gereserveerd moesten worden. De lijn bleef in de spitsuren 2x in beide richtingen rijden en op zaterdag en zondag 4x respectievelijk 3x in beide richtingen.
Als gevolg van de (zeer) lage bezetting werd de lijn vanaf 7 januari 2001 opgeheven.