Lijn 137 Zierikzee Grevelingenstraat - Sommelsdijk Krakeelstraat
Voormalige buslijn 137 | |
Vervoerder(s) | ZWN-Groep |
Regio's | Noord-Zeeland, Hoeksche Waard - Goeree Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 137 reed van Zierikzee via Nieuwerkerk, Oosterland, Bruinisse, Sommelsdijk en Middelharnis naar Sommelsdijk.
Route
Halte | ||
Zierikzee, Grevelingenstraat | ||
Zierikzee, Gemeentehuis | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Zierikzee, Sas | ||
Ouwerkerk, Vissersweg | ||
Nieuwerkerk, Nieuwerkerk | ||
Oosterland, Even Buiten | ||
Oosterland, Dorp | ||
Oosterland, Oud Heiligeweg | ||
Bruinisse, Dorp | ||
Sommelsdijk, Dorpsweg | ||
Middelharnis, Gemeentehuis | ||
Middelharnis, Centrum | ||
Sommelsdijk, Krakeelstraat |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 november 1994 fuseerden Westnederland en ZWN tot het nieuwe ZWN-Groep. Per 28 mei 1995 kwam een eerste nieuwe dienstregeling uit onder deze nieuwe vervoerder. Deze lijn bleef echter ongewijzigd rijden.