Lijn 106 Purmerend Tramplein - Alkmaar Station
Voormalige buslijn 106 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio's | Zaanstreek en Waterland, Alkmaar |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 26 mei 1979 |
Opvolger(s) | 114, 115, 116 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 106 reed van Alkmaar via Grootschermer, Graft, De Rijp, Middenbeemster en Zuidoostbeemster naar Alkmaar.
Dienstregeling
- Tussen Alkmaar en De Rijp werd slechts 1x per 2 uur gereden, tussen De Rijp en Purmerend werd wel 1x/uur gereden.
- De ritten vanuit Purmerend reden in De Rijp naar de halte Bellesloot, doorgaande reizigers konden bij de Julianalaan overstappen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Purmerend, Tramplein | ||
Zuidoostbeemster, Zuiderweg/Kolkpad | ||
Zuidoostbeemster, Breebaart | ||
Zuidoostbeemster, Middenweg/Volgerweg | ||
Middenbeemster, De Knip | ||
Middenbeemster, De Buurt | ||
Middenbeemster, Blikken Schel | ||
De Rijp, Klaterbuurt | ||
De Rijp, Julianalaan | ||
De Rijp, Bellesloot | ||
Oost-Graftdijk, Oostdijk | ||
West-Graftdijk, West-Graftdijk | ||
Oost-Graftdijk, Oostdijk | ||
De Rijp, Bellesloot | ||
De Rijp, Julianalaan | ||
Graft, Gemaal Noordeindermeer | ||
Graft, Gemeentehuis | ||
Grootschermer, Noordeinde | ||
Grootschermer, Tweede Brug | ||
Stompetoren, Driekoningshoofden | ||
Alkmaar, Noordervaart | ||
Alkmaar, Omval | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Alkmaar, Station |
Geschiedenis
Op 27 mei 1979 werd deze lijn opgeknipt in 3 nieuwe lijnen die allemaal delen van de routes overnamen, met een zoveel mogelijk gelijkblijvende dienstregeling en route. Deze nieuwe lijnen waren 114 (Purmerend - De Rijp), 115 (West-Graftdijk - De Rijp) en 116 (Alkmaar - De Rijp).