Categorie:Voormalige lijn 87
Hieronder staan alle bus-, tram- en metrolijnen die vroeger gereden hebben onder lijnnummer 87.
Pagina’s in categorie "Voormalige lijn 87"
Deze categorie bevat de volgende 36 pagina’s, van in totaal 36.
*
8
- Lijn 87 Amsterdam Station Sloterdijk - Wormerland P+R A7/Afrit 2
- Lijn 87 Amsterdam Station Sloterdijk - Zaandam Brigantijnstraat
- Lijn 87 Amsterdam Station Sloterdijk - Zaandam Schipbeek
- Lijn 87 Barneveld De Meerwaarde - Nijkerk Station
- Lijn 87 Barneveld Station Centrum - Nijkerk Station
- Lijn 87 Boskoop Station - Waddinxveen Station
- Lijn 87 Brielle Busstation - Rotterdam Marconiplein
- Lijn 87 De Klomp Station Veenendaal-De Klomp - Veenendaal Station Centrum
- Lijn 87 Ede, Station Ede-Wageningen - Dr. Oudpark
- Lijn 87 Gorinchem, Van Randwijksingel - Bachlaan
- Lijn 87 Gorinchem, Van Randwijksingel - Nieuwe Gasthuis
- Lijn 87 Haarlem Hoofdkantoor - Bennebroek Bennebroekerlaan
- Lijn 87 Haarlem Hoofdkantoor - Lisse Poelpolder
- Lijn 87 Hekelingen Dorpsstraat - Spijkenisse Halfweg
- Lijn 87 Hoogvliet Metro - Rozenburg Veer
- Lijn 87 Leek Autobusstation - Zevenhuizen Gereformeerde Kerk
- Lijn 87 Nederweert Lindenstraat - Leveroy Kerk
- Lijn 87 Nijmegen Centraal Station - Druten Busstation
- Lijn 87 Nijmegen Centraal Station - Tiel Station
- Lijn 87 Nijmegen Heyendaal - Millingen Grenskantoor
- Lijn 87 Roden Albertsbaan - Groningen Autobusstation
- Lijn 87 Roden Busstation - Groningen Martini Ziekenhuis
- Lijn 87 Roden Busstation - Leek Busstation
- Lijn 87 Sliedrecht Stormrand - Rotterdam Kralingse Zoom
- Lijn 87 Spijkenisse, Metro Centrum - Hofweg
- Lijn 87 Veenendaal West - De Klomp Station NS
- Lijn 87 Venray Station - Horst Dokter Van de Meerendonkstraat
- Lijn 87 Wageningen Busstation - De Klomp Station
- Lijn 87 Wageningen Busstation - Veenendaal Raadhuisstraat
- Lijn 87 Wageningen Busstation - Veenendaal Station Centrum
- Lijn 87 Weert Station - Molenbeersel Grens
- Lijn 87 Well Kasteellaan - Horst Dokter Van de Meerendonkstraat
- Lijn 87 Wijchen Station - Appeltern School
- Lijn 87 Zaandam, Station - Hemkade
- Lijn 87 Zandvoort Busstation - Lisse Anna Blamandreef