Treinserie 3490 (België 1984/1985)
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 7 jul 2020 om 17:34 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BVSerieInfo |serie=3490 |traject=Waremme - Liège-Guillemins |dienstregeling=1984/1985 |vervoerder=NMBS |treinsoort=Piekuurtrein |frequentie=Enkele ritten...')
Voormalige Belgische treinserie 3490
| |
---|---|
Traject | Waremme - Liège-Guillemins |
Dienstregeling | 1984/1985 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Piekuurtrein |
Frequentie | Enkele ritten |
Opmerkingen | Reed niet in het weekend. |
Treinserie 3490 bestond in de dienstregeling 1984/1985 uit enkele P-treinen tussen Waremme en Liège.
Traject
Station | ||
Waremme | ||
Bleret | ||
Remicourt | ||
Momalle | ||
Fexhe-le-Haut-Clocher | ||
Voroux-Goreux | ||
Bierset-Awans | ||
Ans | ||
Liège-Haut-Pré | ||
Liège-Guillemins |
Overzicht van P-treinen
Treinnr. | Traject | Opmerking |
---|---|---|
3490 | Waremme → Liège-Guillemins | Stopte niet in Liège-Haut-Pré |
3491 | Waremme → Liège-Guillemins | |
4490 | Liège-Guillemins → Waremme | |
4491 | Liège-Guillemins → Waremme |