Treinserie 2700 (1972/1973)
Treinserie 2700 in 1972/1973
| |
---|---|
Traject | Heerlen - Eindhoven |
Vervoerder | NS |
Dienstregeling | 1972/1973 |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Stoptrein |
Frequentie | 1x/uur |
Opmerkingen | - |
Treinserie 2700 was in de dienstregeling 1972/1973 de stoptrein tussen Heerlen en Eindhoven.
Traject
Station | ||
Heerlen | ||
Hoensbroek | ||
Nuth | ||
Schinnen | ||
Spaubeek | ||
Geleen Oost | ||
Sittard | ||
Susteren | ||
Echt | ||
Roermond | ||
Weert | ||
Heeze | ||
Geldrop | ||
Eindhoven |
Opmerkingen
- Deze treinserie reed eenmaal per uur. Tussen Heerlen en Sittard reed in de spits ook de serie 4800. Tussen Sittard en Eindhoven reed ook de serie 4700.
Spoorlijnen
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
- Spoorlijn Eindhoven - Weert
- Spoorlijn Weert - Roermond
- Staatslijn E
- Spoorlijn Sittard - Herzogenrath
Andere voormalige treinseries 2700
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
1973/1974 | Stoptrein | 1x/uur | Heerlen - Eindhoven | NS | |
1974/1975 | Intercity | 1x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alleen richting Den Helder te Zaandam. |
1975/1976 | Intercity | 1x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alleen richting Den Helder te Zaandam. |
1976/1977 | Intercity | 1x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alleen richting Den Helder te Zaandam. |
1977/1978 | Intercity | 1x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alleen richting Den Helder te Zaandam. |
1978/1979 | Intercity | 1x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alleen richting Den Helder te Zaandam. |
1979/1980 | Intercity | 1x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alleen richting Den Helder te Zaandam. |
1980/1981 | Intercity | 1x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte vanaf 28 september 1980 te Alkmaar Noord; stopte alleen richting Den Helder te Zaandam. |
1981/1982 | Intercity | 1x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alleen richting Den Helder te Zaandam. |
1982/1983 | Intercity | 1x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alleen richting Den Helder te Zaandam. |
1983/1984 | Intercity | 2x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alternerend te Castricum en Heiloo. |
1984/1985 | Intercity | 2x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alternerend te Castricum en Heiloo. |
1985/1986 | Intercity | 2x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alternerend te Castricum en Heiloo. |
1986/1987 | Intercity | 2x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alternerend te Castricum en Heiloo. |
1987/1988 | Intercity | 2x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alternerend te Castricum en Heiloo. |
1988/1989 | Intercity | 2x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alternerend te Castricum en Heiloo. |
1989/1990 | Intercity | 2x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alternerend te Castricum en Heiloo. |
1990/1991 | Intercity | 2x/uur | Amsterdam CS - Den Helder | NS | Stopte alternerend te Castricum en Heiloo. |
1996/1997 | Sneltrein | 1x/2 uur | Eindhoven - Venlo | NS | |
1997/1998 | Sneltrein | 1x/2 uur | Eindhoven - Venlo | NS | |
1998/1999 | Stoptrein | 1x/uur | Roosendaal - Antwerpen-Berchem | NMBS | Reed tot een onbekende datum van/tot Essen. |
2000/2001 | Stoptrein | 1x/uur | Roosendaal - Antwerpen-Berchem | NMBS | |
2001/2002 | Lokaaltrein | 1x/uur | Roosendaal - Antwerpen-Berchem | NMBS | |
2003 | Stoptrein | 1x/uur | Roosendaal - Antwerpen-Berchem | NMBS | |
2004 | Stoptrein | 1x/uur | Roosendaal - Antwerpen-Centraal | NMBS | |
2006 | Stoptrein | 1x/uur | Roosendaal - Antwerpen-Centraal | NMBS | |
2008 | Stoptrein | 1x/uur | Antwerpen-Centraal - Roosendaal | NMBS | |
2009 | Stoptrein | 1x/uur | Antwerpen-Centraal - Roosendaal | NMBS | |
2010 | Stoptrein | 1x/uur | Antwerpen-Centraal - Roosendaal | NMBS | |
2011 | Stoptrein | 1x/uur | Antwerpen-Centraal - Roosendaal | NMBS | |
2012 | Stoptrein | 1x/uur | Antwerpen-Centraal - Roosendaal | NMBS |
Categorieën:
- Voormalige treinserie
- Treinserie 2700
- Dienstregeling 1972/1973
- Station Heerlen
- Station Hoensbroek
- Station Nuth
- Station Schinnen
- Station Spaubeek
- Station Geleen Oost
- Station Sittard
- Station Susteren
- Station Echt
- Station Roermond
- Station Weert
- Station Heeze
- Station Geldrop
- Station Eindhoven Centraal
- Dienstregeling Spoorlijn Eindhoven - Weert
- Dienstregeling Spoorlijn Weert - Roermond
- Dienstregeling Staatslijn E
- Dienstregeling Spoorlijn Sittard - Herzogenrath