Zoekresultaten
Maak de pagina "Lijn 106 Spijkenisse Metro Centrum - Brielle Busstation" op deze wiki! Zie ook de lijst met gevonden zoekresultaten
Overeenkomst met onderwerp
- |lijnnr=106 |route=Spijkenisse - Zuidland - Oudenhoorn - Hellevoetsluis - Nieuwenhoorn - Brielle6 kB (722 woorden) - 11 apr 2021 18:50
Overeenkomst met inhoud
- ...en en Rozenburg 2021|3 januari 2022]] t/m [[Dienstregeling concessie Voorne-Putten en Rozenburg 2023|7 januari 2023]]. ! Lijn5 kB (629 woorden) - 11 feb 2024 16:22
- |route=Hellevoetsluis - Nieuwenhoorn - Brielle (← Maasvlakte) |concessie=Voorne-Putten en Rozenburg (2004-2009)3 kB (344 woorden) - 8 feb 2024 15:59
- |route=Spijkenisse - Geervliet - Heenvliet - Brielle - Oostvoorne - Rockanje |concessie=Voorne-Putten en Rozenburg (2010-2018)6 kB (738 woorden) - 11 apr 2021 17:51
- |lijnnr=106 |route=Spijkenisse - Hekelingen - Zuidland - Oudenhoorn - Hellevoetsluis - Brielle - Rozenburg9 kB (1.087 woorden) - 11 okt 2020 12:58
- |route=Spijkenisse - Botlek - Rozenburg |concessie=Voorne-Putten en Rozenburg (2010-2018)3 kB (415 woorden) - 11 jul 2022 19:12
- ...onnexxion]] liep van 13 december 2009 t/m [[Dienstregeling concessie Voorne-Putten en Rozenburg 2012|10 december 2011]]. ! Lijn10 kB (1.336 woorden) - 24 apr 2024 14:58
- |route=Spijkenisse - Botlek - Rozenburg - Brielle |concessie=Voorne-Putten en Rozenburg (2004-2009)3 kB (308 woorden) - 11 jul 2022 19:13
- |lijnnr=106 |route=Spijkenisse - Zuidland - Oudenhoorn - Hellevoetsluis - Nieuwenhoorn - Brielle6 kB (722 woorden) - 11 apr 2021 18:50
- ! Lijn ...ion/NS - Leliestraat|Busstation - Tiendenschuur - Noord - Centrum - Oost - Busstation]]22 kB (3.016 woorden) - 17 mrt 2024 16:46
- De ''dienstregeling 1997/1998'' voor de regio Voorne-Putten van [[ZWN-Groep]] liep van 29 juni 1997 t/m [[ZWN Dienstregeling 1998/1999|23 mei 1998 ! Lijn6 kB (814 woorden) - 24 apr 2024 10:58
- |route='''Spijkenisse:''' De Akkers - Waterland - Groenewoud - (Metro) Centrum - De Hoek - Vogelenzang - De Akkers |vervoerder=[[ZWN|ZWN (''1985 - 1994'')]],<br>[[ZWN-Groep|ZWN-Groep (''1994 - 1998'')]]6 kB (774 woorden) - 14 nov 2021 21:50
- De ''dienstregeling 1998/1999'' voor de regio Voorne-Putten van [[ZWN-Groep]] liep van 1 maart 1998 t/m [[Connexxion dienstregeling 1999/2000|29 m ! Lijn16 kB (2.103 woorden) - 24 apr 2024 10:44
- |route=Spijkenisse - Geervliet - Heenvliet - Zwartewaal - Brielle |concessie=Voorne-Putten en Rozenburg (2010-2018)2 kB (211 woorden) - 20 okt 2018 10:45
- ...gen - Simonshaven - Zuidland - Oudenhoorn - Hellevoetsluis - Vierpolders - Brielle |concessie=Voorne-Putten en Rozenburg (2010-2018)3 kB (359 woorden) - 18 okt 2019 08:48
- |route=Spijkenisse - Geervliet - Heenvliet - Rockanje - Oostvoorne - Brielle |concessie=Voorne-Putten en Rozenburg (2010-2018)2 kB (262 woorden) - 20 okt 2018 10:46
- |route=Brielle - Vierpolders - Rozenburg |concessie=Voorne-Putten en Rozenburg (2010-2018)1 kB (176 woorden) - 20 okt 2018 10:46
- ...Rozenburg]] liep van 11 december 2011 t/m [[Dienstregeling concessie Voorne-Putten en Rozenburg 2013|8 december 2012]]. ! Lijn3 kB (400 woorden) - 11 jul 2022 19:13
- ...iet - Abbenbroek - Zuidland - Oudenhoorn - Hellevoetsluis - Nieuwenhoorn - Brielle |vervoerder=[[ZWN|ZWN (''1985 - 1994'')]],<br>[[ZWN-Groep|ZWN-Groep (''1994 - 1997'')]]4 kB (469 woorden) - 8 feb 2024 16:02
- |route=Spijkenisse - Geervliet - Heenvliet - Hellevoetsluis - Nieuwenhoorn |vervoerder=[[ZWN|ZWN (''1985 - 1994'')]],<br>[[ZWN-Groep|ZWN-Groep (''1994 - 1998'')]]6 kB (759 woorden) - 8 feb 2024 15:00
- De ''dienstregeling 1995/1996'' voor de regio Voorne-Putten van [[ZWN-Groep]] liep van 28 mei 1995 t/m [[ZWN Dienstregeling 1996/1997|1 juni 1996] ! Lijn5 kB (660 woorden) - 2 nov 2020 20:21
- ! Lijn ...ion/NS - Leliestraat|Busstation - Tiendenschuur - Noord - Centrum - Oost - Busstation]]23 kB (3.159 woorden) - 17 mrt 2024 16:45
- ! Lijn ...Station - Ter Valcke|Busstation - Oost - Centrum - Noord - Tiendenschuur - Busstation]]14 kB (1.936 woorden) - 14 apr 2024 16:40
- ! Lijn | [[Lijn 1 Breskens Veerhaven - Perkpolder Haven|Breskens - Biervliet - Hoek - Terne15 kB (2.105 woorden) - 14 apr 2024 16:40
- |lijnnr=106 ...en - Simonshaven - Zuidland - Oudenhoorn - Hellevoetsluis - Nieuwenhoorn - Brielle4 kB (503 woorden) - 9 feb 2024 13:59
- |route=Hoogvliet - Spijkenisse - Botlek - Rozenburg - Brielle |regio2=Voorne-Putten3 kB (335 woorden) - 9 feb 2024 13:58
- ! Lijn ...Station - Ter Valcke|Busstation - Oost - Centrum - Noord - Tiendenschuur - Busstation]]15 kB (2.125 woorden) - 14 apr 2024 16:40
- ...uit naar aanleiding van de ingebruikname van de metro tussen Hoogvliet en Spijkenisse. ! Lijn22 kB (3.102 woorden) - 14 apr 2024 16:40
- ...iet - Abbenbroek - Zuidland - Oudenhoorn - Hellevoetsluis - Nieuwenhoorn - Brielle |regio2=Voorne-Putten3 kB (337 woorden) - 9 feb 2024 14:08
- ! Lijn ...Station - Ter Valcke|Busstation - Oost - Centrum - Noord - Tiendenschuur - Busstation]]15 kB (2.049 woorden) - 14 apr 2024 16:41
- In deze dienstregeling werd het lijnennet in Midden-Zeeland flink uitgebreid; er onstonden meer doorgaande verbindingen en op de ! Lijn22 kB (3.104 woorden) - 11 apr 2024 17:51
- ! Lijn ...oes, Busstation/NS - Leliestraat|Busstation → Centrum → Goes Noord → Centrum → Goes Oost → Noordhoek → Ockenburg → Station]]15 kB (2.053 woorden) - 17 mrt 2024 16:43
- ! Lijn ...oes, Busstation/NS - Leliestraat|Busstation → Centrum → Goes Noord → Centrum → Goes Oost → Noordhoek → Ockenburg → Station]]16 kB (2.162 woorden) - 17 mrt 2024 16:44
- ! Lijn ...oes, Busstation/NS - Leliestraat|Busstation → Centrum → Goes Noord → Centrum → Goes Oost → Noordhoek → Ockenburg → Station]]19 kB (2.582 woorden) - 17 mrt 2024 16:44
- ! Lijn ...oes, Busstation/NS - Leliestraat|Busstation → Centrum → Goes Noord → Centrum → Goes Oost → Noordhoek → Ockenburg → Station]]29 kB (3.903 woorden) - 17 mrt 2024 16:45
- ! Lijn ...ion/NS - Leliestraat|Busstation - Tiendenschuur - Noord - Centrum - Oost - Busstation]]17 kB (2.306 woorden) - 17 mrt 2024 16:45
- ! Lijn ...ion/NS - Leliestraat|Busstation - Tiendenschuur - Noord - Centrum - Oost - Busstation]]22 kB (3.023 woorden) - 17 mrt 2024 16:46
- De ''dienstregeling 1996/1997'' voor de regio Voorne-Putten van [[ZWN-Groep]] liep van 2 juni 1996 t/m [[ZWN Dienstregeling 1997/1998|31 mei 1997] ! Lijn7 kB (827 woorden) - 2 nov 2020 20:22
- |concessie=Voorne-Putten en Rozenburg |voorganger=[[Concessie Voorne-Putten en Rozenburg (2010-2018)|Voorne-Putten en Rozenburg]]6 kB (742 woorden) - 14 mrt 2024 12:38
- ...n en Rozenburg 2018|9 december 2018]] t/m [[Dienstregeling concessie Voorne-Putten en Rozenburg 2020|14 december 2019]].<br> ! Lijn12 kB (1.661 woorden) - 1 okt 2023 11:39
- ...en Rozenburg 2019|15 december 2019]] t/m [[Dienstregeling concessie Voorne-Putten en Rozenburg 2021|2 januari 2021]]. ! Lijn7 kB (996 woorden) - 11 jun 2022 16:51
- |route=Spijkenisse - Botlek - Rozenburg - Brielle (- Hellevoetsluis Vesting - Hellevoetsluis Kickersbloem) |concessie=Voorne-Putten en Rozenburg (2019-2028)9 kB (1.031 woorden) - 13 apr 2024 21:15
- ...]]. Door de drastisch afgenomen reizigersaantallen als gevolg van de Corona-pandemie vinden op vrijwel alle lijnen aanpassingen plaats. ! Lijn9 kB (1.120 woorden) - 11 jun 2022 16:51
- ...en en Rozenburg 2023|7 januari 2024]] t/m [[Dienstregeling concessie Voorne-Putten en Rozenburg 2025|7 december 2024]]. ! Lijn5 kB (644 woorden) - 14 jan 2024 15:36
- ...en en Rozenburg 2022|8 januari 2023]] t/m [[Dienstregeling concessie Voorne-Putten en Rozenburg 2024|6 januari 2024]]. ! Lijn5 kB (579 woorden) - 2 jan 2024 17:15