Pagina's die verwijzen naar "Zuidooster dienstregeling 1987/1988"
De volgende pagina's verwijzen naar Zuidooster dienstregeling 1987/1988:
(vorige 100 | volgende 100) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.- Lijn 82 Millingen Grenskantoor - Nijmegen Centraal Station (← koppelingen)
- Lijn 25 Veghel Busstation - Helmond Station (← koppelingen)
- Lijn 54 Helmond, Brouwhuis - Straakven (← koppelingen)
- Lijn 21 Nijmegen Centraal Station - Eindhoven Station (← koppelingen)
- Gebruiker:Fogeltje (← koppelingen)
- Lijn 90 Nijmegen Centraal Station - 's-Hertogenbosch Station (← koppelingen)
- Lijn 93 Schaijk Schutskooi - Oss Station (← koppelingen)
- Lijn 84 Nijmegen Centraal Station - Breedeweg Kerkplein/De Horst Kerk (← koppelingen)
- Lijn 81 Millingen Grenskantoor - Nijmegen Centraal Station (← koppelingen)
- Lijn 92 Nijmegen Centraal Station - Boxmeer Maasziekenhuis (← koppelingen)
- Lijn 38 Gennep Busstation - Grave Busstation (1992) (← koppelingen)
- Lijn 20 Eindhoven Station - Helmond Station (← koppelingen)
- Lijn 27 Helmond Station - Venray Station (-2008) (← koppelingen)
- Lijn 87 Nijmegen Centraal Station - Tiel Station (← koppelingen)
- Lijn 92 Nijmegen Centraal Station - Haps Gemeentehuis (← koppelingen)
- Lijn 23 Eindhoven Station NS - Gennep Busstation (← koppelingen)
- Zuidooster dienstregeling 1986/1987 (← koppelingen)
- Zuidooster dienstregeling 1988/1989 (← koppelingen)
- Lijn 42 Wageningen Busstation - Elst Station (← koppelingen)
- Lijn 51 Nieuw Bergen Gemeentehuis - Goch Bahnhof (← koppelingen)
- Lijn 49 Gorinchem Station - Leerdam Ziekenhuis (← koppelingen)
- Lijn 51 Helmond, Brouwhuis - Eeuwsels (← koppelingen)
- Lijn 24 Eindhoven Station - Helmond Station (1982-1993) (← koppelingen)
- Gebruiker:Fogeltje/Stadsdienst Helmond (← koppelingen)
- Dienstregeling Regio Eindhoven 1987/1988 (← koppelingen)