S42 (Berlin)
Uit OV in Nederland Wiki
Versie door
Etienne
(
overleg
|
bijdragen
)
op 22 sep 2013 om 10:27
(
→
Route:
Typo
)
(
wijz
)
← Oudere versie
|
Huidige versie
(
wijz
) |
Nieuwere versie →
(
wijz
)
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
150px
Lijn S42
rijdt van Gesundbrunnen linksom over de Ringbahn.
Route
Halte
Gesundbrunnen
↓
Wedding
↓
Westhafen
↓
Beusselstraße
↓
Jungfernheide
↓
Westend
↓
Messe Nord/ICC
↓
Westkreuz
↓
Halensee
↓
Hohenzollerndamm
↓
Heidelberger Platz
↓
Bundesplatz
↓
Innbrücker Platz
↓
Schöneberg
↓
Südkreuz
↓
Tempelhof
↓
Hermannstraße
↓
Neukölln
↓
Sonnenallee
↓
Treptower Park
↓
Ostkreuz
↓
Frankfurter Allee
↓
Storkower Straße
↓
Landsberger Allee
↓
Greifswalder Straße
↓
Prenzlauer Allee
↓
Schönhauser Allee
↓
Gesundbrunnen
Dienstuitvoering
Op maandag t/m vrijdag overdag wordt ongeveer 12x/uur gereden.
In de avonduren en het weekeinde wordt 6x/uur gereden.
In de nacht van zaterdag op zondag wordt ongeveer 4x/uur gereden.
Categorieën
:
Pagina's met onjuiste bestandskoppelingen
S-bahn van Berlijn
S-Bahn
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Verwijzingen naar deze pagina
Verwante wijzigingen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie
Permanente koppeling
Paginagegevens
Deze pagina citeren