Lijn L Apeldoorn Sophiaplein - Lieren Kerk
Voormalige buslijn L | |
Vervoerder(s) | VAD |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Apeldoorn |
Materieel | Onbekend |
Periode | i.i.g. 1973 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn L reed van Apeldoorn via Lieren naar Beekbergen.
Dienstregeling
- De eerste rit van de dag, alsmede de laatste twee ritten reden alleen binnen Apeldoorn.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Sophiaplein | ||
Apeldoorn, Looiersdreef/Ericaweg | ||
Apeldoorn, Imkersplaats | ||
Apeldoorn, Kooikersplaats | ||
Apeldoorn, Leidekkersdreef | ||
Apeldoorn, Philips Electrologica | ||
Lieren, Het Witte Veen | ||
Lieren, Coöperatie |