Lijn 9 Amersfoort, Centraal Station - De Eemgaarde
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 12 mei 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 9 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Amersfoort |
Materieel | Setra S 415 LE Business Rošero First |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 1 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 0-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 9 rijdt van station Amersfoort via het Bergkwartier en Leusderkwartier naar De Eemgaarde.
Dienstregeling
's Avonds wordt tot ca. 23.00 uur gereden.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Centraal Station | ||
Amersfoort, Bergkerk | ||
Amersfoort, Vondellaan | ||
Amersfoort, Hugo de Grootlaan | ||
Amersfoort, Bonairelaan | ||
Amersfoort, Surinamelaan | ||
Amersfoort, Arubalaan | ||
Amersfoort, Kapelweg | ||
Amersfoort, Borneoplein | ||
Amersfoort, Einsteinstraat | ||
Amersfoort, Amerhorst | ||
Amersfoort, Vossenstraat | ||
Amersfoort, Van Randwijckhuis | ||
Amersfoort, De Eemgaarde |
Geschiedenis
Met ingang van 10 december 2016 werd lijn 1 op het Centraal Station geknipt in lijnen 1 en 9. Het gedeelte naar het Dorrestein bleef als lijn 9 voortbestaan en werd nagenoeg niet gewijzigd. 's Avonds werd voortaan alleen een uur langer doorgereden.