Lijn 96 Alkmaar Station - Den Oever Zomerdijk
Voormalige buslijn 96 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 30 mei 1976 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 96 reed van Alkmaar via Heerhugowaard, Scharwoude, Waarland, Nieuwe Niedorp, Middenmeer, Slootdorp en Wieringerwerf naar Den Oever.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Nieuwe Schermerweg | ||
Heerhugowaard, Stationsweg | ||
Zuid-Scharwoude, Langebalk | ||
Noord-Scharwoude, Sluis | ||
Waarland, Verlaat | ||
Nieuwe Niedorp, Klooster | ||
Aartswoud, Gemaal | ||
Middenmeer, Hotel Smit | ||
Slootdorp, Hotel Lely | ||
Wieringerwerf, De Maaier | ||
Den Oever, Café Zomerdijk |
Geschiedenis
Op 30 mei 1976 werden de tussenritten tot Den Oever van lijn 97 afgesplitst en ondergebracht bij het nieuwe lijnnummer 96, die net zoals lijn 97 alleen op maandag t/m zaterdag overdag ging rijden, ook bleef deze lijn via Slootdorp rijden.