Lijn 8 Leeuwarden, Nijlân State - Dragoonsplein
Voormalige buslijn 8 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Stadsvervoer Leeuwarden |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Leeuwarden |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 2002/2003 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 3x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 8 reed van Nijlân via Huizum, station Leeuwarden, het Centrum en Heechterp naar de Vrijheidswijk.
Dienstregeling
- Van maandag t/m zaterdag voor 09:00 en na 18:00 en op zondag de gehele dag, reden de bussen ook via het MCL.
Route
Halte | ||
↓ | Leeuwarden, Nijlân State | |
Leeuwarden, Margrietstraat | ||
Leeuwarden, Nijlânsdijk | ||
Leeuwarden, Uiterdijksterweg | ||
Leeuwarden, Curaçaostraat | ||
Leeuwarden, Surinamestraat | ||
Leeuwarden, Aldlânsdijk | ||
Leeuwarden, MCL | ||
Leeuwarden, Borniastraat | ||
Leeuwarden, Huizumerlaan | ||
Leeuwarden, Klanderij | ||
↓ | Leeuwarden, Busstation | |
Leeuwarden, De Beurs | ||
Leeuwarden, Blokhuisplein | ||
Leeuwarden, Oosterkade | ||
Leeuwarden, Nieuwe Hoek | ||
Leeuwarden, De Bleek | ||
Leeuwarden, Azaleastraat | ||
Leeuwarden, Pioenstraat | ||
Leeuwarden, Eebrug | ||
Leeuwarden, Jan Evenhuisstraat | ||
Leeuwarden, Gebr. Wierdastraat | ||
Leeuwarden, Piet Kramerplein | ||
Leeuwarden, Canadezenlaan | ||
↓ | Leeuwarden, Dragoonsplein |