Lijn 89 Lisse Keukenhofdreef - Den Haag Centraal Station
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 25 feb 2009 om 22:23 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=89 |vervoerder=Connexxion |concessie=Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland |materieel=Volvo 8700 |lijnsoort=Interliner |frequentie_spits=2x...)
Buslijn 89 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland |
Lijnsoort | Interliner |
Materieel | Volvo 8700 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | - |
Zaterdag | - |
Zondag | - |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 89 rijdt van Lisse, via Sassenheim en Wassenaar naar Den Haag. Deze lijn behoort tot de Concessie Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden Holland en wordt gereden door Connexxion.