Lijn 87 Antwerpen Van Eedenplein - Zwijndrecht P+R Melsele
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 87 in België | |
Vervoerder(s) | Groep Waaslandia i.o.v. De Lijn |
Concessie | Oost-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool A300 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 87 rijdt van Antwerpen via Burcht naar Zwijndrecht.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Van Eedenplein | ||
Antwerpen, Halewijn | ||
Antwerpen, Pluvierstraat | ||
Antwerpen, Vlaams Hoofdlaan | ||
Antwerpen, Galgenweel | ||
Antwerpen, Burchtse Weel | ||
Burcht, Koningin Astridlaan | ||
Burcht, Kaai | ||
Burcht, Kerkplein | ||
Burcht, Kloosterstraat | ||
Burcht, Boomgaardstraat | ||
Burcht, Zwijndrechtsestraat | ||
Zwijndrecht, Elsschotstraat | ||
Zwijndrecht, Station | ||
Zwijndrecht, Regenbooglaan | ||
Zwijndrecht, Dorp | ||
Zwijndrecht, Hof ter Rijen | ||
Zwijndrecht, P+R Melsele |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn vervielen de ritten op zaterdag voor 9 en na 19 uur en alle ritten op zondag met ingang van 17 mei 2012.
Vanaf een onbekend moment vervielen de ritten op zaterdag tussen 09:00 - 12:00.