Lijn 86 Oosterwolde Autobusstation - Peize Centrum
Voormalige buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Regio's | West-Groningen, Noord-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 29 mei 1983 t/m ... |
Voorganger(s) | 86 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 2x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 86 reed van Oosterwolde via Weper, Veenhuizen, Norg, Langelo en Lieveren naar Peize.
Route
Halte | ||
Oosterwolde, Busstation | ||
Oosterwolde, Houtwal | ||
Oosterwolde, De Hegen | ||
Oosterwolde, Butjeskamp | ||
Weper, Weper | ||
Weperpolder, Weperpolder | ||
Weperpolder, Goudmeer | ||
Veenhuizen, Friesche Schut | ||
Veenhuizen, Generaal van de Boschweg | ||
Veenhuizen, Esserheem | ||
Veenhuizen, Kerklaan | ||
Veenhuizen, Norgerweg | ||
Westervelde, Westervelde | ||
Westervelde, Schoolstraat | ||
Norg, Westeind | ||
Norg, Meent | ||
Norg, Norgerberg | ||
Langelo, Middenweg | ||
Langelo, Langelo | ||
Langelo, Westerstukkenweg | ||
Lieveren, Lieveren | ||
Altena, Altena | ||
De Pol, Peizerpol | ||
Peize, Hereweg | ||
Peize, Hoofdstraat | ||
Peize, Centrum |
Geschiedenis
op 29 mei 1983 werd de route van lijn 86 omgeklapt. Tussen Oosterwolde en Norg bleef de route ongewijzigd, maar vervolgens ging de bus niet meer naar Roden rijden, maar via Lieveren naar Peize als gedeeltelijke vervanging voor lijn 87. Op deze nieuwe route bleef de frequentie gehandhaafd op vier ritten van maandag t/m vrijdag overdag.
Op 28 mei 1989 werd in de middagspits één rit toegevoegd van Peize naar Norg.