Lijn 81 Aalst Station - Heldergem Berenhoek
Buslijn 81 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Oost-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 4x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 81 rijdt van Aalst via Nieuwerkerken, Ede, Haaltert, Mere en Aaigem naar Heldergem.
Dienstregeling
- In de ochtendspits begint één rit in Woubrechtegem, in de middagspits rijden twee ritten via Woubrechtegem. In de middagspits begint één rit in Mere en de laatste rit uit Aalst rijdt dagelijks tot Mere Kerk.
- In de daluren en op zaterdag wordt tussen Ouddorp en de Berenhoek in Heldergem maar 1x per 2 uur gereden.
Route
Halte | ||
Aalst, Station | ||
Aalst, Oude Vismarkt | ||
Aalst, Houtmarkt | ||
Aalst, Colinetstraat | ||
Aalst, Diepestraat | ||
Aalst, Capucijnenlaan | ||
Aalst, F. Roucelstraat | ||
Nieuwerkerken, KaHo Sint-Lieven | ||
Nieuwerkerken, Kwadesteenstraat | ||
Nieuwerkerken, Kantonstraat | ||
Nieuwerkerken, Schoolstraat | ||
Nieuwerkerken, Kerk | ||
Nieuwerkerken, Bremtstraat | ||
Nieuwerkerken, Edixveldestraat | ||
Nieuwerkerken, Huytstraat | ||
Ede, Station | ||
Haaltert, Edestraat | ||
Mere, Oostdorpstraat | ||
Mere, Diepestraat | ||
Mere, Kerkveldstraat | ||
Mere, Dreef | ||
Mere, Kerk | ||
Mere, Vijfhoek | ||
Mere, Hofkensweg | ||
Mere, Beekstraat | ||
Mere, Oude Boekstraat | ||
Aaigem, Kapelleken | ||
Aaigem, Langemunt | ||
Aaigem, Kwakkel | ||
Aaigem, Populierenstraat | ||
Aaigem, Dorp | ||
Aaigem, Gemeentehuis | ||
Aaigem, Hofveldweg | ||
Aaigem, Aaigembergstraat | ||
Woubrechtegem, Sleistraat | ||
Woubrechtegem, Dorp | ||
Woubrechtegem, Sleistraat | ||
Aaigem, Aaigembergstraat | ||
Aaigem, Hofveldweg | ||
Aaigem, Gemeentehuis | ||
Aaigem, Landries | ||
Heldergem, Ouddorp | ||
Heldergem, Kerk | ||
Heldergem, Hallebaan | ||
Heldergem, Vijverstraat | ||
Heldergem, Berenhoek |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1994 werd in de spitsuren ongeveer 1x/uur tussen Aalst en Heldergem Vijverstraat gereden, met één extra rit vanaf Woubrechtegem. In de daluren werd 1x per 2 uur tussen Aalst en Mere gereden.
Op zaterdag werd eveneens van/tot Mere gereden en reden twee ritten van/naar Heldergem.
Op 11 april 2016 werd de frequentie in de daluren en op zaterdag tussen Aalst en Heldergem Ouddorp verhoogd naar een uurdienst. Gedurende deze tijdstippen bleef tussen Ouddorp en de Berenhoek in laatstgenoemde plaats maar 1x per 2 uur een bus rijden. Ook ging deze lijn voortaan op zondag enkele malen rijden ter vervanging van lijn 82.