Lijn 80 Tielt Station - Roeselare Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 80 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 80 rijdt van Tielt via Pittem en Ardooie naar Roeselare.
Route
Halte | ||
Tielt, Station | ||
Tielt, Vierhoek | ||
Tielt, Polenplein | ||
Tielt, Keidam | ||
Pittem, Hoge | ||
Pittem, Blotingstraat | ||
Pittem, Wandeling | ||
Pittem, Koevoet | ||
Pittem, Station | ||
Pittem, Waterstraat | ||
Pittem, Posterij | ||
Pittem, Rijsseleinde | ||
Ardooie, Bergmolen | ||
Ardooie, Kerkhof | ||
Ardooie, Boomgaard | ||
Ardooie, Wissel | ||
Ardooie, Roeselaarsestraat | ||
Ardooie, Tassche | ||
Roeselare, Populierstraat | ||
Roeselare, Zwaaikomstraat | ||
Roeselare, Wetterenstraat | ||
Roeselare, Gentpoort | ||
Roeselare, Station |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werd de frequentie op zondag met ingang van 15 juli 2012 verlaagd naar 1x per 2 uur.