Lijn 7 Brugge Station - Sint-Michiels Kloosterhof
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 7 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brugge |
Materieel | Van Hool A308 Van Hool A309 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 3x/uur (tot 20:30 uur) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 1-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 7 rijdt van het Centrum via station Brugge naar Sint-Michiels.
Dienstregeling
- Richting Sint-Michiels beginnen de ritten in het Centrum, maar vanuit Sint-Michiels eindigen de bussen bij het Station.
- Op zondag tot 12:30 uur wordt slechts één keer per uur gereden.
Route
Halte | ||
↓ | Brugge, Stadsschouwburg | |
Brugge, Kipstraat | ||
Brugge, Poitevinstraat | ||
Brugge, Howest | ||
Brugge, Nikolaas Gombertstraat | ||
Brugge, Nikolaas Gombertstraat | ||
Brugge, Ezelpoort | ||
Brugge, Beenhouwerstraat | ||
Brugge, Hoefijzer | ||
↓ | Brugge, 't Zand | |
Brugge, Station | ||
Sint-Michiels, Station West | ||
Sint-Michiels, Rijselsestraat | ||
Sint-Michiels, Sint-Michielskerk | ||
Sint-Michiels, Vijverhof | ||
Sint-Michiels, Casenbroot | ||
Sint-Michiels, Walakker | ||
Sint-Michiels, Baron De Serret | ||
Sint-Michiels, Boudewijnpark | ||
Sint-Michiels, Dolfinarium | ||
Sint-Michiels, Park De Rode Poort | ||
Sint-Michiels, Jagersstraat | ||
Sint-Michiels, Zonnebloem | ||
Sint-Michiels, De Eglantier | ||
Sint-Michiels, Stokvelde | ||
Sint-Michiels, Ten Putte | ||
Sint-Michiels, Galbertus | ||
Sint-Michiels, Groenhof | ||
Sint-Michiels, Kloosterhof | ||
Sint-Michiels, Weinebrugge | ||
N.B. De haltes Nikolaas Gombertstraat zijn twee verschillende haltes.