Lijn 79 Tzum Martenahiem - Berlikum Berlingahiem
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:20 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 79 | |
Vervoerder(s) | VEONN |
Lijnsoort | Avondbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 1997 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | 4x/dag (zaterdag) |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 79 reed alleen van Tzum via de route van belbus 77 naar Berlikum.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Tzum, Martenahiem | ||
Franeker, Station | ||
Franeker, Kleijenburg | ||
Franeker, Froonacker | ||
Dongjum, Dongjum | ||
Boer, Boer | ||
Ried, Ried | ||
Peins, Peins | ||
Slappeterp, Slappeterp | ||
Berlikum, Berlingahiem |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Mogelijk werd de lijn in 1997 ingekort tot het traject Franeker - Berlikum en voortaan werd niet langer via de route van buslijn 77 gereden, maar over de route van buslijn 91 via Dronrijp/Menaldum.