Lijn 681 Wageningen Busstation - Amersfoort Van Lodensteincollege
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 27 jan 2015 om 13:08
Voormalige buslijn 681 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe (2011-2020) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 6 juli 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 681 reed van Wageningen via Bennekom, Ede en Woudenberg naar Amersfoort.
Route
Halte | ||
Wageningen, Busstation | ||
Wageningen, Arboretumlaan | ||
Wageningen, Diedenweg | ||
Wageningen, Mansholtlaan | ||
Wageningen, Buissteeg | ||
Bennekom, Bosweg | ||
Bennekom, Bart van Elstplantsoen | ||
Bennekom, Hof van Sint Pieter | ||
Bennekom, Molenstraat | ||
Bennekom, Strooyweg | ||
Bennekom, Heidelaan | ||
Bennekom, Vossenweg | ||
Bennekom, Hoekelumse Brinkweg | ||
Bennekom, Hoekelum | ||
Ede, De Reehorst | ||
Ede, Station Ede-Wageningen | ||
Ede, Berkenlaan | ||
Ede, Tolhuislaan | ||
Ede, Ericalaan | ||
Ede, Politiebureau | ||
Ede, Doelenstraat | ||
Ede, Raadhuis | ||
Ede, Grotestraat | ||
Ede, Piet Heinstraat | ||
Ede, Schaapsweg / Veenderweg | ||
Ede, Proosdijerveldweg | ||
Venendaal, Station Veenendaal-De Klomp | ||
Woudenberg, De Poort | ||
Amersfoort, Van Lodensteincollege |
Geschiedenis
Op 27 augustus 2012 werd de dienstregeling voor de scholierenlijnen herzien. Lijn 681 werd daarbij opgeheven, vanwege de dubbele route met de schoolbussen 680 en 683. Alle 3 de lijnen werden samengevoegd tot een nieuwe buslijn 680.