Lijn 66 Paliseul Gare - Bertrix Clairière
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 66 in België | |
Vervoerder(s) | (Transports Penning i.o.v.) TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | 1x/dag |
Dal | 6x/dag |
Dal (vakantie) | 4x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 66 rijdt van Paliseul via Offagne naar Bertrix. Op schooldagen rijden ook een aantal school bussen van/naar Gedinne. In de infobox staan deze ritten niet vermeld.
Routes
Route streekbus
Buiten de vakanties beginnen alle ritten in Paliseul. Met uitzondering van vier dalritten die het korte traject in Bertrix rijden.
In de vakantieperiode beginnen alle ritten in Carlsborg, met uitzondering van twee ritten die het korte traject in Bertrix rijden.
Halte | ||
Carlsbourg, Institut | ||
Carlsbourg, Eglise | ||
Carlsbourg, Grand Rue 51 | ||
Merny, Grand Rue 76 | ||
Merny, Centre | ||
Merny, Rue J. Hazard | ||
Merny, Route de Paliseul Gare | ||
Paliseul, Gare | ||
Paliseul, Hutte Lurette | ||
Paliseul, Police | ||
Paliseul, Eglise | ||
Paliseul, Chapelle Saint-Roch | ||
Paliseul, Route d'Offagne | ||
Offagne, Rue de Solmon | ||
Offagne, Route de Paliseul | ||
Offagne, Abreuvoir | ||
Offagne, Route de Bertrix | ||
Assenois, Route d'Offagne | ||
Assenois, Ecole Communale | ||
Glaumont, Passage à Niveau | ||
La Flèche, La Flèche | ||
Bertrix, Rue de La Flèche 44 | ||
Bertrix, Rue de la Fèche 8 | ||
Bertrix, Rue de la Fontinelle | ||
Bertrix, Rue de Renaumont | ||
Bertrix, Grand'Place | ||
70px | Bertrix, Institut Notre-Dame | |
Bertrix, Rue des Chausseurs Ardennais | ||
Bertrix, Athénée | ||
Bertrix, Gare | ||
Bertrix, Rue de la Gare | ||
Bertrix, Sprumont | ||
Bertrix, Clairière |
Route schoolbus
Tijdens schooldagen worden de volgende ritten gereden:
- Ochtendspits: 1x Bertrix - Carlsbourg en 1x Gedinne - Bertrix
- Middagspits: 1x Paliseul - Gedinne, 1x Bertrix - Gedinne en 1x Carlsbourg - Bertrix
Halte | ||
Gedinne, Gare SNCB | ||
Gedinne, Cantonnier | ||
Gedinne, Rue Gridlet | ||
Gedinne, Centre | ||
Gedinne, Ecole Primaire | ||
Gedinne, Rue de la Croisette | ||
Gedinne, Village | ||
Louette-Saint-Denis, Rue de France | ||
Louette-Saint-Denis, Église | ||
Louette-Saint-Denis, Rue de la Semois | ||
Louette-Saint-Denis, Carrefour | ||
Louette-Saint-Denis, Eglise | ||
Louette-Saint-Denis, Rue des Bruyères | ||
Louette-Saint-Denis, Église | ||
Louette-Saint-Denis, Carrefour | ||
Houdremont, Rue de Louette-Saint-Denis | ||
Houdremont, Eglise | ||
Houdremont, Salle des Fêtes | ||
Bièvre, Route d'Houdremont | ||
Bièvre, Ecole | ||
Bièvre, Rond-Point | ||
Bièvre, Big Mat | ||
Bièvre, Les Misères | ||
Mon Idée, Mon Idée | ||
Carlsbourg, La Seniorie | ||
Carlsbourg, Institut | ||
Carlsbourg, Eglise | ||
Carlsbourg, Rue Joseph Jacques | ||
Carlsbourg, Rue des Socquettes | ||
Carlsbourg, Grand Rue 51 | ||
Merny, Grand Rue 76 | ||
Merny, Centre | ||
Merny, Rue J. Hazard 29 | ||
70px | Merny, Route de Paliseul Gare | |
Paliseul, Gare | ||
Paliseul, Athénée | ||
Paliseul, Police | ||
Paliseul, Eglise | ||
Paliseul, Chapelle Saint-Roch | ||
Paliseul, Route d'Offagne | ||
Offagne, Rue de Solmon | ||
Offagne, Route de Paliseul | ||
Offagne, Abreuvoir | ||
Offagne, Route de Bertrix | ||
Assenois, Route d'Offagne | ||
Assenois, Ecole Communale | ||
Blanche Oreille, Centre | ||
Glaumont, Passage à Niveau | ||
La Flèche, La Flèche | ||
Bertrix, Rue de La Flèche 44 | ||
Bertrix, Rue de la Fèche 8 | ||
Bertrix, Rue de la Fontinelle | ||
Bertrix, Rue de Renaumont | ||
Bertrix, Grand'Place | ||
Bertrix, Institut Notre-Dame | ||
Bertrix, Rue des Chausseurs Ardennais | ||
Bertrix, Athénée | ||
Bertrix, Gare | ||
Bertrix, Rue de la Gare | ||
Bertrix, Sprumont | ||
Bertrix, Clairière |
Geschiedenis
Op 1 september 2015 kwamen de vier ritten op zaterdag tussen Carlsbourg en Bertrix te vervallen.