Lijn 66 Brussel Centraal Station - Evere Tol
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 66 in België | |
Vervoerder(s) | MIVB |
Entiteit | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brussel |
Materieel | Iveco Urbanway 18 |
Rijdt sinds | 6 maart 2022 |
Voorganger(s) | 66 |
Frequenties
| |
Spits | 6-8x/uur |
Dal | 6x/uur |
Dal (vakantie) | 4-6x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 3-6x/uur |
Zondag | 3-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Buslijn 66 rijdt van het Centraal Station via Sint-Joost-ten-Node en Schaarbeek naar Evere.
Dienstregeling
- Op zaterdag gaat de frequentie om 11:30 omhoog van 3x/uur naar 6x/uur.
- Op zondag gaat de frequentie om 12:30 omhoog van 3x/uur naar 4x/uur.
Route
Halte | ||
Brussel, Centraal Station (Gare Centrale) | ||
Brussel, Rosa Parks | ||
Brussel, Treurenberg | ||
Brussel, Drukpers (Presse) | ||
Sint-Joost-ten-Node, Madou | ||
Sint-Joost-ten-Node, Quetelet | ||
Sint-Joost-ten-Node, Dwarsstraat (Rue Traversière) | ||
Sint-Joost-ten-Node, Middaglijn (Méridien) | ||
Schaarbeek, Robiano | ||
Schaarbeek, Wijnheuvelen (Coteaux) | ||
Schaarbeek, Azalea (Azalées) | ||
Schaarbeek, Crossing | ||
Evere, Louis Bertrand | ||
Evere, Latinis | ||
Evere, Kennis | ||
Evere, Kurth | ||
Evere, Conscience | ||
Evere, Station Evere (Gare d'Evere) | ||
Evere, Shopping | ||
Evere, Dunant | ||
Evere, Guillaume | ||
Evere, Paduwa | ||
Evere, Artémis | ||
Evere, Begraafplaats van Brussel (Cimetière de Bruxelles) | ||
Evere, Duiveltjes (Diablotins) | ||
Evere, Villon | ||
Evere, Tol (Péage) |
Wijzigingen
Op 7 maart 2022 werd lijn 66 definitief ingekort tot Brussel Centraal, na een tijdelijke inkorting van 1,5 jaar en werd de frequentie op zaterdagmiddag verhoogd van 5x/uur naar 6x/uur.