Lijn 668 Rossum De Vaste Burcht - Andel Prinsentuin
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 12 mei 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 668 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 668 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 668 rijdt van Rossum via Zaltbommel, Bruchem, Kerkwijk, Delwijnen, Nederhemert en Aalst naar Andel.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Rossum naar Andel.
- In de middagspits rijdt één rit van Andel naar Zaltbommel.
Route
Halte | ||
Rossum, De Vaste Burcht | ||
Rossum, Burchtstraat | ||
Zaltbommel, Station | ||
Zaltbommel, Schutskooi | ||
Zaltbommel, Maarten van Rossemsingel | ||
Zaltbommel, Hoogaarsstraat | ||
Zaltbommel, Kloosterwiel 62 | ||
Zaltbommel, SG Cambium | ||
Zaltbommel, Nieuwe Tijningen/Steenweg | ||
Bruchem, Hogeweg | ||
Bruchem, Peperstraat | ||
Bruchem, Den Hoek | ||
Kerkwijk, Aalderwijksestraat | ||
Kerkwijk, Molenveldweg | ||
Delwijnen, Delwijnsestraat | ||
Nederhemert, Nederhemertsekade | ||
Aalst, E.P. van Ooijenstraat | ||
Andel, Prinsentuin College |
Geschiedenis
Op 13 decenber 2015 werd de route van lijn 668 verlengd van Zaltbommel naar Rossum. Ook werden de kernen Delwijnen, Nederhemert en Aalst in de route opgenomen, zodat scholieren niet direct met de buurtbus hoefden te reizen. De rit in het ochtenddal om 09:35 kwam vanwege de geringere bezetting echter te vervallen.