Lijn 668 's-Gravendeel Hendrik Hamerstraat - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 jun 2015 om 10:07
Buslijn 668 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 1 januari 2008 |
Voorganger(s) | 268 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 3x/dag (per richting) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 668 rijdt van 's-Gravendeel via Maasdam naar Oud-Beijerland.
Route
Halte | ||
's-Gravendeel, H. Hamerstraat | ||
's-Gravendeel, Weegje | ||
's-Gravendeel, Smidsweg | ||
's-Gravendeel, Maasdamsweg | ||
Maasdam, 's-Gravendeelseweg | ||
Maasdam, Lageweg | ||
Oud-Beijerland, Kwakscheweg | ||
Oud-Beijerland, Maseratilaan | ||
Oud-Beijerland, Rembrandstraat | ||
Oud-Beijerland, De Egmontshof | ||
Oud-Beijerland, Zinkweg | ||
Oud-Beijerland, Scholengemeenschap |
Geschiedenis
Op 1 januari 2008 ging de concessie Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee over naar Arriva, die zij in de zomer van 2007 gewonnen had op basis van uitbreiding van de dienstregeling en inzet van nachtbussen.
De schoolbus tussen 's-Gravendeel en Oud-Beijerland bleef bestaan, maar kreeg vanaf die datum het nieuwe lijnnummer 668.
Op 4 januari 2009 werd voor Puttershoek een nieuwe schoolbus geïntroduceerd die als verwijzing naar de normale buslijn het lijnnummer 666 kreeg toebedeeld. De route van deze lijn werd daarom strakgetrokken, het dorp Puttershoek en de Blaaksedijk werden voortaan niet meer bediend.
Voormalige route(s)
Voormalige route via Puttershoek
Halte | ||
Maasdam, Lageweg | ||
Maasdam, Gemeentehuis | ||
Puttershoek, De Grienden | ||
Puttershoek, Sportlaan | ||
Puttershoek, Kastanjelaan | ||
Puttershoek, G. de Voslaan | ||
Puttershoek, Suikerfabriek | ||
Heinenoord, Blaaksedijk | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Oud-Beijerland, Kwakscheweg |