Lijn 653 Renkum Heidesteinlaan - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 feb 2015 om 19:32
Buslijn 653 | |
Vervoerder(s) | Connexxion Tours i.o.v. Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's Regio |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 653 rijdt van Renkum via Wageningen en Bennekom naar Apeldoorn.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt naar Apeldoorn gereden en in de middagspits naar Renkum.
- Op enkele speciale dagen rijdt de middagrit rond het middaguur.
Route
Halte | ||
Renkum, Heidesteinlaan | ||
Renkum, Groeneweg | ||
Renkum, Don Boscoweg | ||
Renkum, Europalaan | ||
Renkum, Nieuweweg | ||
Renkum, Bokkedijk | ||
Renkum, Grotelaan | ||
Wageningen, Wageningse Berg | ||
Wageningen, Diedenweg | ||
Wageningen, Mansholtlaan | ||
Wageningen, Buissteeg | ||
Bennekom, Bosweg | ||
Bennekom, Bart van Elstplantsoen | ||
Bennekom, Hof van Sint Pieter | ||
Bennekom, Molenstraat | ||
Bennekom, Strooijweg | ||
Bennekom, Heidelaan | ||
Bennekom, Vossenweg | ||
Bennekom, Hoekelumse Brinkweg | ||
Ede, De Reehorst | ||
Ede, Raadhuis | ||
Ede, Boschlust | ||
Ede, Driesprong | ||
's Heeren Loo, Apeldoornseweg | ||
35px | Otterlo, Rotonde | |
Hoenderloo, Kronkelweg | ||
Apeldoorn, Van der Valk/De Cantharel | ||
Apeldoorn, Hoog Buurloseweg | ||
Apeldoorn, Mandala/Kazerne | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |
Geschiedenis
Per 1 september werd een groot aantal haltes aan deze lijn toegevoegd.
Route t/m 31 augustus 2014
Halte | ||
Heelsum, Heidesteinlaan | ||
Wageningen, Diedenweg | ||
Wageningen, Mansholtlaan | ||
Bennekom, Bart van Elstplantsoen | ||
Bennekom, Hof van Sint Pieter | ||
Bennekom, Molenstraat | ||
Bennekom, Strooyweg | ||
Bennekom, Heidelaan | ||
Bennekom, Vossenweg | ||
Bennekom, Hoekelumse Brinkweg | ||
Ede, De Reehorst | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |