Lijn 653 Kreileroord Zuiderkwelweg - Schagen Station
Buslijn 653 | |
Vervoerder(s) | Peereboom i.o.v. Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 153, 253 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (spitsrichting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/dag (ri. Middenmeer) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 653 rijdt van Kreileroord via Wieringerwerf, Middenmeer en Kolhorn naar Schagen.
Doemstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten van Kreileroord naar Schagen.
- In de middag (vanaf 14:00 uur) rijden drie ritten van Schagen naar Middenmeer.
Route
Halte | ||
↓ | Kreileroord, Zuiderkwelweg | |
Wieringerwerf, Badweg | ||
Wieringerwerf, Ingenieur Krijnstraat | ||
Wieringerwerf, Brinkweg | ||
Wieringerwerf, Ingenieur Ovingestraat | ||
Wieringerwerf, Verbindingsweg | ||
Wieringerwerf, Oosterterp | ||
↑ | Middenmeer, Alkmaarseweg | |
Middenmeer, Breestraat | ||
Middenmeer, Winkelcentrum | ||
Kolhorn, Waardweg | ||
Kolhorn, Waardpolder | ||
Schagen, Witte Paal | ||
Schagen, Muggenburg | ||
Schagen, Oude Slotstraat | ||
Schagen, Station |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 werden de lijnen 153 en 253 samengevoegd tot lijn 653. Deze lijn ging in de ochtendspits 2x van Kreileroord naar Schagen rijden en in de middagspits 3x van Schagen naar Middenmeer.
Op 13 december 2015 verviel de route via Lutjewinkel, De Weere, Barsingerhorn en Haringhuizen. Tevens vervielen de haltes Crematorium en Noorderkwartier in Schagen.
Halte | ||
Kolhorn, Waardpolder | ||
Lutjewinkel, Mientweg | ||
Lutjewinkel, Plantsoendwarsstraat | ||
De Weere, Zoutkaag | ||
Barsingerhorn, Weidestraat | ||
Barsingerhorn, Mieldijk | ||
Barsingerhorn, Tram Abri | ||
Barsingerhorn, Lutjewallerweg | ||
Haringhuizen, Dorpsstraat | ||
Schagen, Crematorium | ||
Schagen, Noorderkwartier | ||
Schagen, Witte Paal |