Lijn 640 Antwerpen Rooseveltplaats - Brecht Station Noorderkempen
Streekbuslijn 640 in België Bekijk de voormalige lijnen 640 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | |
Frequenties | |
Spits | 4-6x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 620 rijdt van Antwerpen via Brasschaat en Wuustwezel naar Loenhout.
In de spitsrichting beginnen/eindigen een aantal ritten in Wuustwezel en rijden een aantal ritten ook via Gooreind Dorp. In de daluren rijden 2 ritten tot Brasschaat, 1 rit tot Wuustwezel en 1 rit tot Loenhout. Op zaterdag vervalt de rit die tot Wuustwezel rijdt.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Sint Jansplein | ||
Antwerpen, Paardenmarkt | ||
Antwerpen, Noorderplaats | ||
Antwerpen, Kempenstraat | ||
Antwerpen, Smallestraat | ||
Antwerpen, IJzerlaan | ||
Antwerpen, Bredestraat | ||
Merksem, Albertkanaal | ||
Merksem, Burg. Nolf | ||
Merksem, Van Roie | ||
Merksem, Oudebareel | ||
Merksem, Van Roosens | ||
Merksem, Remum Novarum | ||
Merksem, Ringlaan | ||
Merksem, Fortsteenweg | ||
Merksem, Kapelsesteenweg | ||
Brasschaat, Oudstrijderslei | ||
Brasschaat, Voshollei | ||
Brasschaat, Plataandreef | ||
Brasschaat, Zegersdreef | ||
Brasschaat, Dr. Roosensplein | ||
Brasschaat, Kerk | ||
Brasschaat, Door Verstraetelei | ||
Brasschaat, Prins Kavellei | ||
Brasschaat, Torenhof | ||
Brasschaat, Pauwelslei | ||
Brasschaat, Bethanielei | ||
Brasschaat, Wipstraat | ||
Brasschaat, Kerk | ||
Brasschaat, Sint-Jobsteenweg | ||
Brasschaat, Struikenlaan | ||
Gooreind, Koersdreef | ||
Gooreind, Kochdreef | ||
Gooreind, Bosduinstraat | ||
Gooreind, De Vennekens | ||
Gooreind, Dorp | ||
Gooreind, Verellenlaan | ||
Gooreind, Klooster | ||
Gooreind, Martendijk | ||
Wuustwezel, Beersgat | ||
Wuustwezel, Kouterstraat | ||
Wuustwezel, Dorp | ||
Wuustwezel, G. Gezellelaan | ||
Wuustwezel, Voetbalplein | ||
Wuustwezel, Stelplaats | ||
Loenhout, Donkweg | ||
Loenhout, Neerven | ||
Loenhout, Bareelstraat | ||
Loenhout, Kerk |