Lijn 639 Ouddorp Oudelandseweg - Middelharnis Gemeentehuis
Buslijn 639 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador VDL Citea Mercedes-Benz Citaro (LE / G) |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 639 |
Frequenties
| |
Spits | 4-7x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 3x/dag (ri. Ouddorp) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 639 rijdt van Ouddorp naar Middelharnis.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden zeven ritten van Ouddorp naar Middelharnis. Twee van deze ritten starten bij de Oudelandseweg, terwijl de overige ritten bij de Bernhardweg beginnen.
- In de middag rijden zeven ritten van Middelharnis naar Bernhardweg in Ouddorp, waarna vier ritten doorrijden naar de Oudelandseweg.
- Daarbovenop rijden op dinsdagmiddag twee ritten van Middelharnis naar Ouddorp: één tot de Bernhardweg en één naar de Oudelandseweg.
Route
Halte | ||
Ouddorp, Oudelandseweg | ||
Ouddorp, Vuurtoren | ||
Ouddorp, Klepperstee | ||
Ouddorp, Toppershoedje | ||
Ouddorp, Groene Weide | ||
Ouddorp, Bernhardweg | ||
70px | Ouddorp, Hofdijksweg | |
Ouddorp, Hoge Pad | ||
Ouddorp, Station | ||
Ouddorp, Kerkhoek | ||
Goedereede, Rijksweg N57 | ||
Stellendam, Provincialeweg N215 | ||
Melissant, Tunneltje | ||
Middelharnis, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 werd de dienstregeling opnieuw aangepast. Enkele ritten gingen voortaan doorrijden naar de halte Oudelandseweg.