Lijn 639 's-Hertogenbosch Centraal Station - Udenhout Groenvelde
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 13 nov 2014 om 21:03 (Etienne heeft pagina Lijn 639 's-Hertogenbosch Centraal Station - Udenhout Groenstraaat naar Lijn 639 's-Hertogenbosch Centraal Station - Udenhout Groenstraat hernoemd: Wat een typefout.)
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 639 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 139 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 639 rijdt van 's-Hertogenbosch via Helvoirt en Biezenmortel naar Udenhout.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Leeghwaterlaan | ||
's-Hertogenbosch, Koning Willem I-College | ||
's-Hertogenbosch, Jeroen Bosch Ziekenhuis | ||
Helvoirt, Huize Sparrendaal | ||
Helvoirt, Helvoirtseweg | ||
Helvoirt, Busstation | ||
Helvoirt, Kastanjelaan | ||
Helvoirt, Lindelaan | ||
Helvoirt, Schoorstraat | ||
Biezenmortel, Schoorstraat | ||
Biezenmortel, Udenhoutseweg | ||
Biezenmortel, Klooster Emmaus | ||
Biezenmortel, Biezenmortelsestraat | ||
Biezenmortel, Capucijnenstraat | ||
Udenhout, Gommelsestraat | ||
Udenhout, Groenstraat Oost | ||
Udenhout, Achthoevenstraat | ||
Udenhout, Groenstraat |
Geschiedenis
Met de overgang naar de nieuwe concessie Oost-Brabant per 14 december 2014 werd het lijnnummer 139 gewijzigd naar 639 vanwege het beperkte aantal ritten wat werd gereden. In 's-Hertogenbosch werd de route verlegd via het Koning Willem I-College i.p.v. de Onderwijsboulevard en Helvoirt vond een kleine routewijziging plaats.