Lijn 62 Borculo Busstation - Denekamp Onder de Linden
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 7 dec 2015 om 09:58
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 62 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Twents |
Materieel | VDL Citea VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 8 december 2013 |
Voorganger(s) | 20, 62, 76 |
Frequenties
| |
Spits | 2-6x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Koopzondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 62 rijdt van Borculo via Neede, Haaksbergen, Enschede, Lonneker en Oldenzaal naar Denekamp.
Dienstregeling
- Tussen Enschede Centraal en Oldenzaal Station wordt van maandag tot en met zaterdag overdag samen met lijn 60 een kwartierdienst geboden.
- In de ochtendspits rijden vijf extra ritten van Denekamp naar Enschede en drie extra ritten van Borculo naar Enschede.
- In de middagspits rijden drie extra ritten van Enschede naar Neede.
- Op koopzondag rijden er extra ritten vanaf 11:00 uur tussen Borculo en Enschede.
Keringen
- Lijn 62 keert in basis op zichzelf.
- Op zondag keert lijn 62 van Denekamp in Enschede op lijn 6 naar Stokhorst.
Route
Halte | ||
Borculo, Busstation | ||
Reefhos, Transformator | ||
Neede, Christelijke School | ||
Neede, De Huikert | ||
Neede, De Valkhof | ||
Neede, Busstation | ||
Neede, Diekmaatschool | ||
Neede, Parallelweg | ||
Neede, Industrieweg | ||
Neede, Wheemergaarden | ||
Rietmolen, Rietmolen | ||
Rietmolen, Vloedsteegweg | ||
Brammelo, Roerink | ||
Brammelo, Kerkweg | ||
Brammelo, Poort Diaconie | ||
Brammelo, Weerninksweg | ||
Haaksbergen, Scholtenhage | ||
Haaksbergen, Lansinkstraat | ||
Haaksbergen, Busstation | ||
Haaksbergen, Fazantstraat | ||
Haaksbergen, Blanckenborgh | ||
Haaksbergen, Weg naar Veldmaat | ||
Haaksbergen, Wittepalenweg | ||
Usselo, Hazenweg | ||
Usselo, Rutbeekweg | ||
Usselo, Zonnebeekweg | ||
Usselo, Badweg | ||
Usselo, Teesinklanderweg | ||
Usselo, Crematorium | ||
Usselo, Helmerstraat | ||
Usselo, Kerk | ||
Usselo, Usseler Esch | ||
Enschede, Borgbos | ||
Enschede, Doctor van der Zandestraat | ||
Enschede, Stevenfennestraat | ||
Enschede, Spinnerplein | ||
Enschede, Getfertsingel | ||
Enschede, Veldkampstraat | ||
Enschede, MST Haaksbergerstraat | ||
Enschede, Van Heekplein | ||
Enschede, Centraal Station | ||
Enschede, Boddenkamp | ||
Enschede, Deurningerstraat | ||
Enschede, Roombeek | ||
Enschede, Hulsmaatstraat | ||
Enschede, Kotkampweg | ||
Enschede, Voortmansweg | ||
Lonneker, Dorpsstraat | ||
Lonneker, Scholten Reimerstraat | ||
Lonneker, Beukerweg | ||
Lonneker, Landweerweg | ||
Lonneker, Prins Bernhardpark | ||
Lonneker, Veendijk | ||
Oldenzaal, Hanzepoort | ||
Oldenzaal, Elsmors | ||
Oldenzaal, J.H. Nieuwenhuisstraat | ||
Oldenzaal, Schapendijk | ||
Oldenzaal, Winkelcentrum Zuid Berghuizen | ||
Oldenzaal, Station | ||
Oldenzaal, Ziekenhuis | ||
Oldenzaal, Hofmeijerstraat | ||
Oldenzaal, Vos de Waelstraat | ||
Oldenzaal, Richter Bosstraat | ||
Oldenzaal, Overesweg | ||
Beuningen, Koksweg | ||
Beuningen, Saron | ||
Beuningen, Beuningen | ||
Denekamp, Dinkeloord | ||
Denekamp, Oranjestraat | ||
Denekamp, De Volharding | ||
Denekamp, De Borghert | ||
Denekamp, Veldkampsweg | ||
Denekamp, Churchillstraat | ||
Denekamp, Onder de Linden |
Geschiedenis
De lijn is op 8 december 2013 ontstaan door samenvoeging van lijn 20 (Enschede - Borculo) en lijn 62 (Enschede - Denekamp).
Op 14 december 2014 zijn de snelbusritten naar Oldenzaal in de middagspits vervallen. Ook zijn er op koopzondag extra ritten gekomen tussen Borculo en Enschede.
Op 13 december 2015 vervielen alle snelbusritten. In plaats daarvan kwamen er in de ochtendspits extra ritten tussen Borculo en Enschede Centraal die bij alle haltes stopten.