Lijn 623 Utrecht De Uithof UMC - Amersfoort GSG Paladijnenweg
Buslijn 623 | |
Vervoerder(s) | Pouw Vervoer i.o.v. Syntus |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Setra S 418 LE Business |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 623 rijdt van Utrecht Science Park rechtstreeks naar de GSG Guido de Brès aan de Paladijnenweg in Amersfoort.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt de bus naar Amersfoort en in de middagspits naar Utrecht.
Route
Halte | ||
Utrecht, UMC Utrecht | ||
Amersfoort, GSG Arnhemseweg | ||
Amersfoort, GSG Paladijnenweg |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan, in elk geval bestond deze al bij de start van de concessie Oost-Utrecht op 12 december 2004.
Met ingang van 14 december 2008 ging de concessie Provincie Utrecht van start, waarin alle bestaande concessies in Utrecht waren geïntegreerd. Deze lijn bleef vrijwel ongewijzigd rijden tussen Utrecht en Amersfoort.
Met ingang van 11 december 2016 nam Syntus het vervoer in de provincie Utrecht over. Deze lijn bleef ongewijzigd.